Przepełnienie bufora 12
Nie masz o czym czytać? Nic ciekawego nie dzieje się w Internecie, który jest wszędzie w Polsce? Zapraszam zatem do przeglądu ciekawych materiałów, które pojawiły się nie tak dawno w sieci.
W tym odcinku o MSWIA, Dawidzie Allenie, rzeczach które można nienawidzić, kawałach informatycznych i na koniec poważny temat – czyli jak sprawić aby CV informatyczne błyszczało.
MSWIA uważa, że w całej Polsce jest Internet
Inżynierowie zapytali kiedyś cara Rosji jak ma przebiegać trasa kolei z Petersburga do Moskwy. Ten wziął ołówek i linijkę i narysował prostą linię. Ale ponieważ przyciskał linijkę palcem, przy stacji Verebye powstało zagięcie. Inżynierowie bali się zwrócić uwagę carowi i zbudowali trasę krzywo, zgodnie z jego rysunkiem. Czy ta anegdota stała się inspiracją dla twórców mapy z której skorzystało MSWIA?
Dawid Allen opowiada pracownikom Google o zarządzaniu czasem
Dawid Allen to autor książki Getting Things Done, którą właśnie czytam. Stała się ona bardzo popularna wśród osób chcących uporządkować jakoś swoje życie. Z zainteresowaniem słucha się człowieka, który stał się guru dla wielu menadżerów na świecie.
Juan Patten pisze o rzeczach, które nie podobają mu się na stronach internetowych. Ciekawe studium przypadku
Kolekcja dobrych geek kawałów
Co zrobić, żeby CV programisty wybijało się?
Ciekawe porady co zrobić, żeby CV programisty wybijało się z innych. Co zrobić, żeby dostać wymarzoną pracę.
Nie ma podobnych, ale te też są ciekawe
Dodaj do Sfory | Dodaj do Wykopu | Dodaj do Osnews
Brak komentarzy »
Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI
Dodaj komentarz
WordPress, Pool Theme - Borja Fernandez - mod
