Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra

Czyż można wyobrazić sobie coś piękniejszego niż Sylwester spędzony wśród znajomych w górach? Zakopane, Szklarska Poręba i inne lokalizacje są idealne na noworoczne świętowanie. Dowiedz się gdzie warto pojechać w tym roku i zarezerwuj sobie miejsce póki jeszcze są dostępne!

Zakopane

Ilustracja Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra - Polishwords News

Zakopane to klasyczny cel sylwestrowych wypraw. Wszyscy zjeżdżają się do tego podgórskiego miasteczka aby razem, gwarnie świętować nadejście Nowego Roku na ulicach, deptakach, w pensjonatach, hotelach i góralskich domach. W Zakopanym w Sylwestra nigdy nie brakuje atrakcji. Nawet jeśli w Sylwestra stoki będą nieczynne w Zakopanem nie będziesz się nudzić? Górale prześcigają się w pomysłach na umilenie gościom czasu: oferują tradycyjne góralskie potrawy i organizują bale tematyczne, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Na gości czeka również aquapark, parki linowe i jak zawsze kulig.

Białka Tatrzańska

Ilustracja Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra - Polishwords News

W Białce można spędzić czas na termach podczas jednej z dwóch imprez: pierwsza “bez gaci” odbywa się w Saunarium, a druga “w gaciach” na kompleksie rekreacyjno-rozrywkowym. Atrakcji nie zabraknie. To świetne miejsce dla osób, które w Sylwestra chcą się zrelaksować, zregenerować siły przed Nowym Rokiem i dobrze się bawić.

Szklarska Poręba

Ilustracja Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra - Polishwords News

To zdecydowanie miejsce dla osób, które wolą kameralny nastrój i odrobinę wypoczynku. Szklarskoporębskie pensjonaty zapewnią swoim gościom chwilę odpoczynku od gwaru. A okolice Szklarskiej umilą czas każdemu kto lubi wędrówki po pięknych górskich ścieżkach otoczonych pokrytymi śnieżnym puchem drzewami.

Słowacja / Chopok

Ilustracja Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra - Polishwords News

W tej miejscowości zaraz za granicą możemy znaleźć wiele atrakcji m.in. bal w stylu PRL, który od kilku lat regularnie organizowany w tym miejscu cieszy się nieustającym zainteresowaniem.

Czytaj podobne  13 kursów robienia dekoracji na #Halloween 2013

To wszystkie pomysły jakie przygotowałem. Jak widzisz nie ma ich dużo. Napisz proszę w komentarzu co jeszcze ciekawego można zrobić w dzień Nowego Roku. Może masz jakiś pomysł, znasz jakąś ciekawą miejscówkę albo imprezę? Napisz. Jestem ciekaw co zaproponujesz.

Ale to nie wszystko. Kliknij poniższy przycisk, aby dostać pomysłów na Sylwester 2012:

[like-gate]

1. Znajdź tani bilet lotniczy/kolejowy/na prom na 31 grudnia. Odbędziesz niezapomnianą podróż w dniu Nowego Roku. Czyż to nie ekscytujące?

2. Znajdź imprezę noworoczną w klubie, który serwuje Twoją ulubioną muzykę

3. Znajdź zabawowy bal tematyczny.

4. Zobacz co na nowy rok oferują teatry, kina i filharmonie.

5. Sprawdź ofertę koncertów i imprez noworocznych.

6. Zorganizuj imprezę u siebie i przygotuj niezwykłe posiłki.

7. Pójdź ze swoją parą na romantyczną randkę.

8. Zorganizuj kreatywną imprezę i wymyśl różne nietypowe atrakcje dla gości.

9. Pojedź do Warszawy, Krakowa albo Gdańska i zobacz pokaz sztucznych ogni.

10. Przejedź się za granicę: do Pragi, Berlina albo gdzieś indziej.

[/like-gate]

Przeczytaj też

Napisano w Imprezy Tagi: , , , , , ,