Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra

Czyż można wyobrazić sobie coś piękniejszego niż Sylwester spędzony wśród znajomych w górach? Zakopane, Szklarska Poręba i inne lokalizacje są idealne na noworoczne świętowanie. Dowiedz się gdzie warto pojechać w tym roku i zarezerwuj sobie miejsce póki jeszcze są dostępne!

Zakopane

Ilustracja Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra - Polishwords News

Zakopane to klasyczny cel sylwestrowych wypraw. Wszyscy zjeżdżają się do tego podgórskiego miasteczka aby razem, gwarnie świętować nadejście Nowego Roku na ulicach, deptakach, w pensjonatach, hotelach i góralskich domach. W Zakopanym w Sylwestra nigdy nie brakuje atrakcji. Nawet jeśli w Sylwestra stoki będą nieczynne w Zakopanem nie będziesz się nudzić? Górale prześcigają się w pomysłach na umilenie gościom czasu: oferują tradycyjne góralskie potrawy i organizują bale tematyczne, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Na gości czeka również aquapark, parki linowe i jak zawsze kulig.

Białka Tatrzańska

Ilustracja Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra - Polishwords News

W Białce można spędzić czas na termach podczas jednej z dwóch imprez: pierwsza “bez gaci” odbywa się w Saunarium, a druga “w gaciach” na kompleksie rekreacyjno-rozrywkowym. Atrakcji nie zabraknie. To świetne miejsce dla osób, które w Sylwestra chcą się zrelaksować, zregenerować siły przed Nowym Rokiem i dobrze się bawić.

Szklarska Poręba

Ilustracja Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra - Polishwords News

To zdecydowanie miejsce dla osób, które wolą kameralny nastrój i odrobinę wypoczynku. Szklarskoporębskie pensjonaty zapewnią swoim gościom chwilę odpoczynku od gwaru. A okolice Szklarskiej umilą czas każdemu kto lubi wędrówki po pięknych górskich ścieżkach otoczonych pokrytymi śnieżnym puchem drzewami.

Słowacja / Chopok

Ilustracja Sylwester 2012: Zakopane i w górach + 10 pomysłów na Sylwestra - Polishwords News

W tej miejscowości zaraz za granicą możemy znaleźć wiele atrakcji m.in. bal w stylu PRL, który od kilku lat regularnie organizowany w tym miejscu cieszy się nieustającym zainteresowaniem.

To wszystkie pomysły jakie przygotowałem. Jak widzisz nie ma ich dużo. Napisz proszę w komentarzu co jeszcze ciekawego można zrobić w dzień Nowego Roku. Może masz jakiś pomysł, znasz jakąś ciekawą miejscówkę albo imprezę? Napisz. Jestem ciekaw co zaproponujesz.

Czytaj podobne  Życzenia wielkanocne: 10 najlepszych zbiorów

Ale to nie wszystko. Kliknij poniższy przycisk, aby dostać pomysłów na Sylwester 2012:

[like-gate]

1. Znajdź tani bilet lotniczy/kolejowy/na prom na 31 grudnia. Odbędziesz niezapomnianą podróż w dniu Nowego Roku. Czyż to nie ekscytujące?

2. Znajdź imprezę noworoczną w klubie, który serwuje Twoją ulubioną muzykę

3. Znajdź zabawowy bal tematyczny.

4. Zobacz co na nowy rok oferują teatry, kina i filharmonie.

5. Sprawdź ofertę koncertów i imprez noworocznych.

6. Zorganizuj imprezę u siebie i przygotuj niezwykłe posiłki.

7. Pójdź ze swoją parą na romantyczną randkę.

8. Zorganizuj kreatywną imprezę i wymyśl różne nietypowe atrakcje dla gości.

9. Pojedź do Warszawy, Krakowa albo Gdańska i zobacz pokaz sztucznych ogni.

10. Przejedź się za granicę: do Pragi, Berlina albo gdzieś indziej.

[/like-gate]

Przeczytaj też

Napisano w Imprezy Tagi: , , , , , ,