Kim jest Joanna Moro?

Joanna Moro jest polską aktorką, która urodziła się 13 Grudnia 1984 w Wilnie. Mimo, iż mieszkała ona na Litwie, zna język polski, ponieważ w jej rodzinnym domu rozmawiało się po polsku. Jako mała dziewczynka rozpoczęła naukę w szkole muzycznej. Uczyła się tam śpiewu oraz gry na pianinie.

Po ukończeniu szkoły średniej i wyjechała do Warszawy i tam podjęła studia.  W roku 2007 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.  Jest ona matką dwóch synów, 3-letniego  Mikołaja i 4-miesięcznego Jeremiego.

Ilustracja Kim jest Joanna Moro? - Polishwords News

Jednak na ekranie zaistniała od roku 1997 w serialu „Klan”, gdzie zagrała jako Patrycja Wolska. Potem jej kariera rozwijała się coraz lepiej z roku na rok. Aktorka dostawała wiele ról m.in. mogliśmy ją zobaczyć w znanych serialach produkcji TVN „ Magda M”, „Na Wspólnej”, „ Majka”. Także zagrała gościnnie w innych serialach m.in. „ M jak Miłość”  czy „ Hela w opałach”.

Obecnie mogliśmy ją oglądać w serialu „ Anna German”, gdzie odgrywa ona główną rolę. W serialu występuje jako Anna German.  Dzięki temu serialowi Joanna Moro stała się bardziej popularną i rozpoznawalną postacią w świecie show-biznesu. Do tej pory role epizodyczne nie przyniosły jej takiego rozgłosu jak serial „ Anna German”.  Od tej chwili aktorka więcej czasu poświęca pracy.  Zdaje sobie ona sprawę, że teraz nadeszło jest przysłowiowe 5 minut i musi zrobić wszystko, aby zaistnieć .

Czytaj podobne  Łykcik czy kłykcik - reklama

Ilustracja Kim jest Joanna Moro? - Polishwords News

Nie sposób zauważyć, ze Joanna coraz częściej pojawia się w mediach. Wiele osób kojarzy ją teraz jako Annę German i chyba długo tak pozostanie. Aktorka na casting serialu przyszła pod namową koleżanki i nie liczyła, że dostanie główną rolę. Jednak tak bardzo spodobała się twórcą serialu, ze postanowili przyznać jej główną rolę.

Joanna Moro to nie tylko wspaniała aktorka, ale swoich sił próbowała także jako modelka.  Być może jeszcze czymś nas zaskoczy.

Źródło: filmweb.pl, tvp.pl

Przeczytaj też

Generation War aka Unsere Mütter, unsere Väter Generation War / Unsere Mutter, unsere Vater would win a Golden Goebbels prize? Generation War / Unsere Mutter, unsere Vater is a german 3-part min...
Gra o tron – czy warto obejrzeć ten serial? Czy warto obejrzeć głośny ostatnio serial Gra o Tron? Dowiedz się, z tego wyjątkowego wpisu. Serial „Gra o tron” został stworzony na podstawie pier...
Downton Abbey – o czym jest ten serial? Dowiedz się czemu serial Downton Abbey jest tak niezwykły i gdzie można go obejrzeć. Downton Abbey to chyba jedyny serial telewizyjny, który zyskał...
Łykcik czy kłykcik – reklama Co to znaczy łykcik? Czy powinno się mówić łykcik czy kłykcik? Sprawdź Jeśli przysłuchamy się wyraźniej reklamie to słychać, że zarówno lektor jak ...
Napisano w TV Tagi: , , , ,