Kim jest Joanna Moro?

Joanna Moro jest polską aktorką, która urodziła się 13 Grudnia 1984 w Wilnie. Mimo, iż mieszkała ona na Litwie, zna język polski, ponieważ w jej rodzinnym domu rozmawiało się po polsku. Jako mała dziewczynka rozpoczęła naukę w szkole muzycznej. Uczyła się tam śpiewu oraz gry na pianinie.

Po ukończeniu szkoły średniej i wyjechała do Warszawy i tam podjęła studia.  W roku 2007 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.  Jest ona matką dwóch synów, 3-letniego  Mikołaja i 4-miesięcznego Jeremiego.

Ilustracja Kim jest Joanna Moro? - Polishwords News

Jednak na ekranie zaistniała od roku 1997 w serialu „Klan”, gdzie zagrała jako Patrycja Wolska. Potem jej kariera rozwijała się coraz lepiej z roku na rok. Aktorka dostawała wiele ról m.in. mogliśmy ją zobaczyć w znanych serialach produkcji TVN „ Magda M”, „Na Wspólnej”, „ Majka”. Także zagrała gościnnie w innych serialach m.in. „ M jak Miłość”  czy „ Hela w opałach”.

Obecnie mogliśmy ją oglądać w serialu „ Anna German”, gdzie odgrywa ona główną rolę. W serialu występuje jako Anna German.  Dzięki temu serialowi Joanna Moro stała się bardziej popularną i rozpoznawalną postacią w świecie show-biznesu. Do tej pory role epizodyczne nie przyniosły jej takiego rozgłosu jak serial „ Anna German”.  Od tej chwili aktorka więcej czasu poświęca pracy.  Zdaje sobie ona sprawę, że teraz nadeszło jest przysłowiowe 5 minut i musi zrobić wszystko, aby zaistnieć .

Ilustracja Kim jest Joanna Moro? - Polishwords News

Nie sposób zauważyć, ze Joanna coraz częściej pojawia się w mediach. Wiele osób kojarzy ją teraz jako Annę German i chyba długo tak pozostanie. Aktorka na casting serialu przyszła pod namową koleżanki i nie liczyła, że dostanie główną rolę. Jednak tak bardzo spodobała się twórcą serialu, ze postanowili przyznać jej główną rolę.

Czytaj podobne  Łykcik czy kłykcik - reklama

Joanna Moro to nie tylko wspaniała aktorka, ale swoich sił próbowała także jako modelka.  Być może jeszcze czymś nas zaskoczy.

Źródło: filmweb.pl, tvp.pl

Przeczytaj też

Generation War aka Unsere Mütter, unsere Väter Generation War / Unsere Mutter, unsere Vater would win a Golden Goebbels prize? Generation War / Unsere Mutter, unsere Vater is a german 3-part min...
Gra o tron – czy warto obejrzeć ten serial? Czy warto obejrzeć głośny ostatnio serial Gra o Tron? Dowiedz się, z tego wyjątkowego wpisu. Serial „Gra o tron” został stworzony na podstawie pier...
Downton Abbey – o czym jest ten serial? Dowiedz się czemu serial Downton Abbey jest tak niezwykły i gdzie można go obejrzeć. Downton Abbey to chyba jedyny serial telewizyjny, który zyskał...
Łykcik czy kłykcik – reklama Co to znaczy łykcik? Czy powinno się mówić łykcik czy kłykcik? Sprawdź Jeśli przysłuchamy się wyraźniej reklamie to słychać, że zarówno lektor jak ...
Napisano w TV Tagi: , , , ,