10 najlepszych zabawek dla niemowląt na Aliexpres

Wkrótce święta Bożego Narodzenia, a wraz z nim czas kupowania prezentów. Najbardziej z nich cieszą się najmłodsi. W tej grupie szczególnie ważne są prezenty dla niemowląt. Chłopców i dziewczynek w wieku od 0 do 12 miesięcy. 

Dla świeżych rodziców i ich 2, 3, 6 czy 8 miesięcznych dzieci znajdziemy mnóstwo ciekawych zabawek w serwisie Aliexpres. W poniższym zestawieniu znajdziesz 10 najlepszych naszym zdaniem zabawek. Są to zabawki, które są dostarczane do Polski, sprzedawane w sklepie internetowym przez sprzedawców z wysokimi ocenami, a dostawa jest darmowa. 

Mimo to pamiętaj, aby zawsze sprawdzić, czy zabawka jest odpowiednia i bezpieczna dla dziecka. 

Niemowlaki uwielbiają zabawki edukacyjne i manualne, które pozwalają im rozwijać koordynację, wzrok, ruch i przede wszystkim dają dużo radości. 

Zobacz 10 najlepszych zabawek dla niemowląt na Aliexpress:

1. Zabawka do nosidełka dla niemowlaka

Zabawka to maskotka do zawieszenia na rączce nosidełka albo wózka. Jest miękka w dotyku i wykonana z dobrych materiałów. Ma łagodne kolory i estetyczne wykończenie. Zając da mnóstwo frajdy niemowlakowi. Zarówno chłopcowi jak i dziewczynce.

Link

2. Pluszaki 

Dzieci lubią pluszaki. Gdy są niemowlakami szczególnie takie, które są kolorowe i mają elementy o różnej fakturze i kształcie. Na jednej aukcji znajdziesz aż 8 różnych pluszaków idealnych dla niemowlaków. Zobacz:

Link

3. Mata edukacyjna dla niemowlaków 

Mata edukacyjna dla dzieci do 12 miesiąca. Nie tylko zawiera zawieszone u góry zabawki, po które może sięgać dziecko. Ma też pozytywkę i klawiaturę, na której dziecko może samo grać. Zobacz:

Czytaj podobne  Recenzja Human The Movie

Link

4. Pacynki dla niemowląt 

Niezwykła zabawka dla niemowlaka. Pacynki można założyć na własne palce udając dźwięki zwierząt albo umieścić na nóżkach i rączkach dziecka zapewniając niemowlakowi wspaniała zabawę. Zobacz:

Link

5. Multifunkcyjna grzechotka kula

Niemowlaki od zera do 18 miesięcy uwielbiają manipulować przedmiotami. Ta grzechotka to połączenie kilku zabawek w jednej. Dzieci ją uwielbiają. Można przesuwać obiekty, obracać lustro, naciskać na przycisk wydający dźwięk, oglądać spadające po spirali kulki. Zobacz tę zabawkę z Aliexpres: 

Link

6. Mata puzzle

Dla niemowlaków od 0 do 12 i więcej miesięcy mata puzzle to doskonała zabawa. Dziecko ucząc sie raczkować może zaciekawić się skrzyżowaniami i miastem pięknie pokazanym na tych puzzlach. Stanowią one dodatkowe zabezpieczenie o grubości 1 centymetra, chroniącym przed upadkami. Zobacz:

Link

7. Mata pianino

Raczkujące dziecko odkrywa możliwości jakie daje mu przemieszczanie się po pokoju. Jedna z atrakcji dla niemowlaków na tym etapie jest interakcja z przedmiotami w zasięgu ręki. Mata muzyczna pianino to wspaniała zabawka dla dziecka. Raczkując odkrywa ono, że każdy przycisk powoduje odtworzenie innego dźwięku zwierzęcia bądź melodii. Zobacz:

Link

8. Karuzela, pozytywka i projektor w jednym

Niemowlaki, szczególnie gdy mają od 0 do 5 miesięcy leżą dużo w łóżeczku. Jedną z atrakcji, które można im zapewnić jest karuzela z projektorem i muzyką na łóżeczko dziecięce. Niemowlak zajęty choć chwilę pozytywką da wytchnienie rodzicom, a może i zaśnie przy kojącej projekcji na suficie. Zobacz:

Link

9. Zabawki do łóżeczka 

Niemowlakowi umilić czas może nie tylko karuzela, ale i inne zabawki zamocowane w zasięgu jego rąk. Przedstawione zabawki do łóżeczka z Aliexpres sa ładne i z pewnością maluch wyciągnie do nich ręce. Montaż maskotek jest bardzo prosty. Zobacz:

Link

10. Drewniane gryzaki

Czytaj podobne  Najlepsze zakładki internetowe - część II

Na Aliexpres można znaleźć tez mnóstwo gryzaków wykonanych z różnych materiałów. Te akurat wykonane sa z drewna i mają ładny materiałowy uchwyt:

Link

To już wszystkie zabawki na Aliexpres w tym zestawieniu. Mamy nadzieję że znajdziecie coś dla niemowlaków swoich, znajomych bądź w rodzinie. 

Przeczytaj też

Instagram help hackers maintain access to hacked a... My account was hacked. For a year there is no way to get back access. Hacker controls the account, and Instagram helps him do it. Personally i ...
Jak założyć firmę? Jak założyć firmę? Dowiedz się z tego wpisu! Założenie firmy jest naprawdę proste. Any to zrobić trzeba załatwić kilka prostych formalności i j...
Teraz kazdy moze stworzyc ransomware Wygląda na to, że WannaCry jest dopiero początkiem globalnego rozwoju trojanów żądających okupu za odszyfrowanie danych. Jak donosi Forbes na c...
Jak położyć panele podłogowe? Jak położyć panele podłogowe?  Po pierwsze kup panele, podkłady pod panele i plastikowe elementy do uzyskania równego odstępu od ściany. Do pra...
Ebooki kryminały po angielsku z ćwiczeniami  Pojawiła się na rynku nowa możliwość nauki języka obcego. Jest to rozwiązanie dla osób, które lubią czytać, a lekcje i kursy językowe nie są wystarcza...
Napisano w Varia

Menu