Ebook 15 tajemnic zarządzania czasem – moja opinia

Czy książka ta jest dobra czy zła?  Przeczytałem ja i oto moja opinia.

Zacznę od tego, że czytałem dużo na temat zarządzania czasem a dokładnie sobą w tymże. Byłem też na szkoleniach poświęconych tej tematyce i stosowalem wiele różnych metod zarządzania, tym te z Getting Things Done, 4 godzinnego menadżera i pomodoro.

Mam więc dosyć spore pojęcie o metodach które są stosowane, wyzwaniach i rozwiązaniach.

Zarządzanie czasem przydaje mi się w pracy. Jako wlasciciel firmy nie tylko muszę zarządzać dobrze swoim czasem, ale też umieć pokazać innym jak czas najlepiej wykorzystać. Jak autor książki słusznie pisze każdy z nas ma ograniczoną ilość czasu. I musimy umieć w tym czasie zrobić to co ważne i robić to efektywnie. Wywiązać się że zobowiązań i nie robić rzeczy nieistotnych gdy ważne bądź pilne czekają.

Z zarządzaniem czasem jak z każdą umiejętnością miękka jest tak ze trzeba przypominać sobie reguły i odświeżyć raz na jakiś czas umiejętności.

Dlatego zdecydowałem się sięgnąć po tą książkę. Czy dostalem to co chciałem?

Książka to zestawienie rad, które usłyszysz na każdym szkoleniu, czy kursie. Co ważne autor bardzo trafnie dobral najważniejsze zasady. Początek czytało mi się bardzo dobrze, książka jest urozmaicona cytatami ludzi sukcesu, co bardzo mi się podoba. Końcówka książki już była słabsza, ale niestety tak bywa z niektórymi książkami.

Co dla mnie było ważne to że w jednym miejscu autor zebrał to o czym czytałem w wielu porozrzucanych miejscach, w sieci, na blogach. Teraz to wszystko w postaci jednej książki bądź ebooka jest dobre do polecania innym jako trafne kompendium zarządzania czasem.

Czytaj podobne  Przewodnik Sycylia [Recenzja]

Zabrakło mi trochę własnych pomysłów autora, mogłoby być ich więcej. Nawet jeśli by nie były dobre, mógłbym je wypróbować.

Podsumowując czy dostałem co chciałem? Tak. Książka ładuje na mojej półce. Jeśli ktoś z Was zainteresował się również, tutaj znajdziecie więcej informacji na temat książki, ebooka:

Ebook zarządzanie czasem

Przeczytaj też

Przewodnik Sycylia Zdradzam jaki przewodnik wybrałem oraz dlaczego polecam go gdy chcesz zwiedzić Sycylię i Palermo. Czy książka czy ebook PDF to świetny wybór. O...
Napisano w Recenzje Tagi: , , , ,

Menu