10 ebooków mobi, które polecamy na podróż (2018)

Które ebooki sprawdzają się podczas podróży? Jaki wybrać dla dziecka, a jaki dla dorosłych? Aby ułatwić Wam odpowiedź na te pytania, przygotowaliśmy zestawienie 10 popularnych propozycji.

Ebooki Na Podróż 2018

Ebooki Na Podróż 2018

W ostatnim czasie coraz częściej podróżujemy. Wynika to z różnych aspektów: chęci zobaczenia ciekawych miejsc, czy z powodów związanych z pracą. W jaki sposób umilić sobie podróż? Z pewnością przy pomocy fascynujące książki, którą za pomocą e-booków możemy czytać, kiedy i gdzie chcemy.

TOP 10 E-BOOKÓW POLECANYCH PODCZAS PODRÓŻY

1. Bieszczady / Travelbook / Wydanie 3

Ostatnio nasze piękne i malownicze Bieszczady zyskują na popularności, dlatego warto posłuchać, co takie zachwyca wszystkich podróżujących do tego zakątku Polski.

Przewodnik Bieszczady Ebook

Przewodnik Bieszczady Ebook

Kup teraz

2. Nowoczesny Inwestor

To z pewnością świetna propozycja dla osób, które stawiają na stały rozwój osobisty.

Ebook Nowoczesny Inwestor

Ebook Nowoczesny Inwestor

Kup teraz

3. PSYgoda na czterech łapach. Diuna w Himalajach

Czas na propozycję dla najmłodszych! Zaskakujące przygody zabawnego psiaka na pewno przypadną do gustu młodym czytelnikom.

Psygoda na czterech łapach Ebook

Psygoda na czterech łapach Ebook

Kup teraz

4. Rdza

Niezwykła historia o marzeniach i przyjaźni, którą warto przeczytać.

Ebook rdza

Ebook rdza

Kup teraz

5. Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Problem trzech ciał

Jeżeli lubicie fantastykę, to ta propozycja z pewnością pozostanie w pamięci na bardzo długo!

Ebook problem trzech ciał

Ebook problem trzech ciał

Kup teraz

6. Sendlerowa. W ukryciu

Irena Sendlerowa to niezwykła kobieta, której losy podziwiają ludzie na całym świecie. Jak wyglądała jej historia? Z pewnością odpowiedź najdziecie w tych e-booku.

Ebook Sendlerowa w Ukryciu

Ebook Sendlerowa w Ukryciu

Kup teraz

Czytaj podobne  5 powodów dlaczego ebook jest lepszy niż audiobook

7. Spod zamarzniętych powiek

Adam Bielecki i Dominik Szczepański w niezwykłym wywiadzie o trudach wspinaczki w warunkach, które odbiegają od wszelkich norm. Świetna propozycja dla miłośników prawdziwych historii.

Ebook Spod Zamarzniętych Powiek

Ebook Spod Zamarzniętych Powiek

Kup teraz

8. Naucz się uczyć

Sprawdzone techniki uczenia przydadzą się każdemu bez względu na wiek.

Ebook Naucz się uczyć

Ebook Naucz się uczyć

Kup teraz

9. Nieodnaleziona

Kolejna propozycja R. Mroza, która momentami dosłownie mrozi krew w żyłach. Wątek sensacyjny do końca trzyma czytelnika w napięciu.

Ebook Nieodnaleziona Mróz

Ebook Nieodnaleziona Mróz

Kup teraz

10. Słodziutki. Biografia cukru

Jaką rolę odgrywa cukier? W jakim sposób wpływa na nasze zdrowie? Z pewnością odpowiedzi na te pytania znajdziemy w tej książce.

Ebook Słodziutki

Ebook Słodziutki

Kup teraz

Przeczytaj też

Jak zabezpieczyć czytniki książek przed zniszczeni... Czytniki książek zyskały w ostatnim czasie olbrzymią popularność. Wystarczy zaopatrzyć się w jeden niewielki, lekki sprzęt, by mieć dostęp do przeboga...
Twoje książki przestaną działać Czy wyobrażasz sobie uslyszeć takie zdanie po zebraniu kolekcji ulubionych książek? Niestety, ale takie zdarzenie realnie ma właśnie miejsce. ...
10 darmowych ebooków, które rozwiążą wszystkie Two... Z tego wpisu dowiesz się, jak zdobyć ponad 10 ebooków za darmo. Są to ebooki, które rozwiązują 10 największych problemów ludzkości w postaci pojedyncz...
10 darmowych ebooków spoza obiegu Obecnie ebooki to nie tylko te, kupione w księgarniach, ale też pisane samodzielnie i wydawane przez twórców. Znajdziesz tutaj 10 aktualnych ebooków, ...
Ebooki w końcu będą tańsze! Doskonała wiadomość dla miłośników elektronicznych książek. Ministerstwo finansów zapowiedziało, że z początkiem 2019 roku planuje obniżyć 23 procento...
Napisano w Kolumna Tagi: , , , ,

Menu