Darmowe ebooki: 5 miejsc wartych odwiedzenia

Dowiedz się, gdzie można dostać darmowe ebooki!

Gdzie dostać darmowe ebooki? W ostatnich czasach książki w formie elektronicznej zdobywają coraz więcej zwolenników. Niestety, niemal każdy ebook pod względem ceny nie odbiega za bardzo od swojej wersji książkowej.

Na szczęście w sieci są miejsca, z których można legalnie i za darmo ściągnąć wiele tytułów w formatach mobi i epub.

 

1. Wolne Lektury

Jedno z pierwszych takich miejsc. Proponuje sporo tekstów przerabianych w szkole oraz klasyki – polskiej i zagranicznej. Ebooki posegregowane są według motywów, tematów i kolekcji.

wolne ebooki

 

2. Woblin

W swoich zasobach darmowe ebooki posiada także Woblink. Są to tytuły dokumentalne, naukowo-publicystyczne, ale i beletrystyka: powieści i opowiadania zarówno autorów bardzo znanych, jak i dopiero wchodzących na rynek wydawniczy. Dzięki temu czytelnik może zdobyć literaturę z wielu dziedzin bez ponoszenia żadnych kosztów.

woblink

 

3. Nexto.pl

To księgarnia internetowa mająca w swoich zasobach zarówno tytuły płatne, jak i dużo darmowych. Jest to beletrystyka w formie powieści i zbiorów opowiadań: zarówno klasyka, jak i utwory mniej znanych, czasem początkujących pisarzy, książki w językach obcych, poradniki z bardzo różnych dziedzin oraz wielotomowe cykle wydawnicze.

virtualo

 

4. Virtualo

Sporo darmowych tytułów proponuje także Virtualo. Czytelnik może ściągnąć stąd beletrystykę, poradniki, poezję, klasykę polską często wchodzącą w skład kanonu lektur szkolnych, czy klasykę obcą. Virtualo pozwala także wybierać spośród tytułów naprawdę tanich – do 10 zł.

Czytaj podobne  Promocja wielkanocna Heliona dla programistów

nexto

 

5. Publio

Proponuje darmowe ebooki z różnych dziedzin życia oraz beletrystykę podzieloną na kategorie, co ułatwia znalezienie tytułów z preferowanych gatunków i rodzajów literackich.

publio

W czasach, kiedy książki bywają zazwyczaj drogie, wielu czytelników szuka możliwości zdobywania tytułów po jak najmniejszych kosztach. Powstają wprawdzie miejsca, gdzie ludzie zostawiają do zabrania książki papierowe, jednak wciąż jest to praktyka raczkująca. Darmowe, legalne ebooki o wiele łatwiej znaleźć i pobrać nie wychodząc z domu. Jeśli dodać do tego fakt, że przeciętny czytnik potrafi pomieścić tysiące publikacji, można w ten sposób skompletować pokaźną biblioteczkę, właściwie nie ponosząc żadnych kosztów.

Darmowe ebooki

Zajrzyj też do naszego działu, aby zobaczyć i kupić bardzo atrakcyjne ebooki, chociaż nie są to darmowe ebooki, to są bardzo tanie.

darmowe ebooki

Przeczytaj też

Komplet 28 ebooków i kursów, aby zostać programist... Od jakiegoś czasu dostaję zapytania na temat tego jakie książki, kursy i ebooki polecam. W związku z tym postanowiłem przygotować dzisiaj zestaw, któr...
Promocja wielkanocna Heliona dla programistów Helion zrobił wielki prezent dla programistów (i nie tylko) na święta Wielkanocne 2020. Zapoznaj się z promocjami na książki, ebooki i kursy programis...
Przegląd promocji na kursy i ebooki dla programist... Siedzisz w domu i się nudzisz? Zobacz jakie propozycje przygotowali dla nas wydawcy. Naucz się programować lepiej z kursów wideo i ebooków w promocyjn...
Swiąteczne 2 za 1 w Helionie dla programistów i ni... Świąteczne 2za1 w Helionie. Do środy tysiące ebooków, książek i audiobooków. Kupujesz dwa, płacisz za jedno. Jedna z najlepszych akcji w ciągu rok...
55 ebooków programistycznych i nie tylko, które po... Ebookpoint zorganizował After Party z okazji urodzin i do końca dnia można jeszcze kupić super tanio ebooki. Poniżej moja toplista 55 ebooków programi...
Napisano w Ebooki Tagi: , , , , , ,