5 najlepszych czytników ebooków do 500 zł

Czy możliwe jest, by znaleźć dobry czytnik ebooków do 500 zł? Sprawdziliśmy, da się! Zobacz co znaleźliśmy!

Najlepszy czytnik ebooków do 500 zł

Obecnie czytanie weszło na inny poziom i zostało dostosowane do nowych możliwości. W związku z tym popularne stało się czytanie ebooków, a producenci oferują wiele czytników wyposażonych w szereg udogodnień. Na rynku dostępnych jest wiele propozycji w szerokim przedziale cenowym, jednak znaleźć można wiele czytników do 500 zł.

inkBOOK Classic 2

Jeden z najlepszych czytników dostępnych w tak atrakcyjnej cenie. Wyposażony w ekran E-Ink Carta o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 800×600. Model nie posiada funkcji podświetlania, jednak do jego atutów należy dodatek pozwalający na obsługiwanie czytnika nie tylko za pomocą ekranu dotykowego, ale także przy użyciu fizycznych przycisków do zmiany stron. Jest to odpowiednie urządzenie dla osób, które nie wymagają wielu wymyślnych funkcji i szukają czytnika w przystępnej cenie.

Kindle 8

Kindle 8 to już ósma generacja urządzenia. Jego zalety to przede wszystkim świetne wykonanie, a także bardziej praktyczne gabaryty – czytnik jest lżejszy i cieńszy niż poprzednie generacje. Obsługiwać go można całkowicie za pomocą dotykowego interfejsu, takiego jak w droższych modelach od producenta. Kindle 8 działa płynniej niż poprzednie czytniki, a ponadto ma bardziej wydajną baterię, która pozwala na kilka godzin pracy bez ładowarki.

PocketBook Touch Lux 3

Urządzenie z wyświetlaczem E Ink Carta pozwala na osiągnięcie najwyższego komfortu e-czytania. Następca cenionego PocketBook Touch Lux 2 cenionego za funkcjonalność, niezawodność i estetyczny wygląd, zachował wszystkie atuty poprzedniej wersji, a dodatkowo został wzbogacony o doskonałe parametry wyświetlacza. Nowa technologia zapewnia jaśniejsze tło oraz większy kontrast czerni, co sprawia, że każda czcionka i obrazki są doskonale widoczne.

Czytaj podobne  Ebook 15 tajemnic zarządzania czasem - moja opinia

Amazon Kindle Paperwhite 3

Czytnik oferuje dwa razy więcej pikseli niż poprzednia generacja. Całkowicie nowy ekran posiada ulepszoną wyższą rozdzielczość, która gwarantuje ostry tekst o jakości laserowego druku. Kindle Paperwhite 3 wyposażony jest Bookerly, czyli całkowicie nową czcionkę stworzoną specjalnie z myślą o ekranach cyfrowych, by zapewnić większą czytelność i świetne skalowanie.

PocketBook 614W

Nowy czytnik odpowiedni dla początkujących z sześciocalowym wyświetlaczem E Ink Carta i wbudowanym łączem Wi-Fi jest lekki, poręczny i wyposażony w intuicyjny interfejs. Ekran o dobrym kontraście oraz pakietem preinstalowanych słowników to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę. Optymalny dobór funkcji pozwala na efektywne korzystanie z urządzenia przez wiele godzin bez konieczności ładowania baterii. Ponadto czytnik jest w stanie pomieścić aż dwa tysiące ebooków ze względu na 8 GB pamięci wewnętrznej.

A jeśli już będziesz mieć czytnik, to możesz czytać na nim pełne wersje ebooków z naszej bazy!

Przeczytaj też

Napisano w Ebooki Tagi: , , ,