Odkryj 5 tanich ebooków na Kindle’a

Chcesz poczytać ciekawe, tanie ebooki na Kindle’a? Dowiesz się o 5 najciekawszych propozycjach z tego wpisu!

Tanie ebooki na Kindle

Kindle to prawdziwe wybawienie dla każdego mola książkowego. Nie trzeba już stawać przed wyborem, które książki zabrać na wakacje, nie dźwiga się na co dzień opasłych tomów, a same powieści są często tak tanie, że to aż szokujące. Przestawiamy 5 tanich ebooków na Kindle’a, które warto kupić, by nakarmić swoją czytelniczą duszę i nie zagłodzić portfela.

1. „Służące” Kathryn Stockett

Masz ochotę na bestseller, który przybliży Ci realia czarnoskórych kobiet żyjących w latach 60. XX wieku w Stanach Zjednoczonych? Sięgnij po „Służące” Kathryn Stockett, na podstawie których nakręcono świetny film o takim samym tytule. Ten ebook to okazja, by zapoznać się bliżej z wyrazistymi bohaterkami, których codzienne życie nie należało do najłatwiejszych.

2. „Z nienawiści do kobiet” Justyna Kopińska

Pozostając w tematach społecznych, polecamy też ebooka polskiej autorki Justyny Kopińskiej, który na czytelniczym rynku pojawił się stosunkowo niedawno. „Z nienawiści do kobiet” to zbiór reportaży opowiadających o losach polskich kobiet, których życiorysy zostały naznaczone tragediami. Ebook niełatwy, ale poruszający i warty przeczytania.

3. „Testament” Remigiusz Mróz

W poszukiwaniu lżejszej lektury można sięgnąć po jedną z książek Remigiusza Mroza. W marcu ten niezwykle płodny literacko autor wydał kolejną część przygód Joanny Chyłki pt. „Testament”. Można się tutaj spodziewać intrygujących postaci, szalonych zwrotów akcji i oczywiście trochę polskiego prawa ubranego w przystępny język.

4. „Dwadzieścia minut do szczęścia” Katarzyna Mak

Jeśli masz ochotę na coś lekkiego i przyjemnego, a przy tym uwielbiasz romanse, kup ebooka „Dwadzieścia minut do szczęścia” Katarzyny Mak. Jest to opowieść o problemach, które niekoniecznie są zwyczajne i wszystkim znane oraz o miłości, jakiej każdy pragnie.

Czytaj podobne  10 Najlepszych Ebooków 2018 Roku

5. „Ostatnia arystokratka” Evžen Boček

Szukasz książki zabawnej, a jednocześnie niebanalnej i osadzonej w ciekawej scenerii? Evžen Boček, czeski pisarz, postarał się o to, by czytelnicy poznając historię przedstawioną w „Ostatniej arystokratce” dosłownie płakali ze śmiechu, więc jeśli masz ochotę na trochę zabawy to śmiało, czytaj!

Jeśli szukasz innych ebooków koniecznie zajrzyj tutaj: tanie ebooki Kindle.

Przeczytaj też

Napisano w Ebooki Tagi: , , ,