#01.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 01.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-01

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 01.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Literatura faktu Wydawnictwa Harper Collins | -45%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #75: Literatura faktu Wydawnictwa Harper Collins | -45%. Ruszyła ona 29.01.19 i potrwa do 04.02.19. Można w niej nabyć 6 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Unix i Linux. Przewodnik administratora systemów. Wydanie V. Autorstwo Evi Nemeth, Garth Snyder, Trent R. Hein , Ben Whaley , Dan Mackin nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 1208 stron.

  Unix i Linux. Przewodnik administratora systemów. Wydanie V

  Czytaj podobne  #03.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament, pod redakcją Macieja Dutko, 800 stron
  2. Python. Wprowadzenie. Wydanie IV, Mark Lutz, 1184 stron
  3. Mieszkając z wrogiem, Penelope Ward, 320 stron

  Ebook Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament
  Ebook Python. Wprowadzenie. Wydanie IV
  Ebook Mieszkając z wrogiem

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Storytelling danych. Poradnik wizualizacji danych dla profesjonalistów. Jest to nowy ebook autorstwa Cole Nussbaumer Knaflic. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 272 stron.

  Storytelling danych. Poradnik wizualizacji danych dla profesjonalistów
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Wola i Ochota, Tadeusz Pióro, 35 stron
  2. Dziecko orchidea. Jak wspierać wrażliwe dzieci, Tom Boyce, 296 stron
  3. Musisz złożyć sprawozdanie do KOBiZE? Ten artykuł Ci w tym pomoże, Katarzyna Czajkowska-Matosiuk, 36 stron

  Ebook Wola i Ochota
  Ebook Dziecko orchidea. Jak wspierać wrażliwe dzieci
  Ebook Musisz złożyć sprawozdanie do KOBiZE? Ten artykuł Ci w tym pomoże

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu