#01.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 01.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-01

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 01.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja KEN FOLLETT | JOHN GRISHAM | HARLAN COBEN

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #172: KEN FOLLETT | JOHN GRISHAM | HARLAN COBEN. Ruszyła ona 28.02.19 i potrwa do 06.03.19. Można w niej nabyć 61 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Sześć lat później
Ebook Werdykt
Ebook Zachowaj spokój

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku. Autorstwo Steve Blank, Bob Dorf nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 680 stron.

Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem, Laura Vanderkam, 168 stron
  2. Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google, Scott Galloway, 368 stron
  3. Król, Szczepan Twardoch, 432 stron
Czytaj podobne  #14.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem
Ebook Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google
Ebook Król

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Dziewczyna z warkoczem. Jest to nowy ebook autorstwa Agnieszka Jordan-Gondorek. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 416 stron.

Dziewczyna z warkoczem
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Serverless na platformie Azure, Zbigniew Fryźlewicz, Dariusz Parzygnat, Łukasz Przerada, 256 stron
  2. Odwet, Zbigniew Lubieniecki, 320 stron
  3. Czystka Stalina w Armii Czerwonej. Początki wielkiego terroru, Peter Whitewood, 352 stron

Ebook Serverless na platformie Azure
Ebook Odwet
Ebook Czystka Stalina w Armii Czerwonej. Początki wielkiego terroru

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu