#01.04.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 01.04.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-04-01

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 01.04.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja SPECJALISTYCZNA WIEDZA W TWOIM CZYTNIKU! [zdrowie]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #25: SPECJALISTYCZNA WIEDZA W TWOIM CZYTNIKU! [zdrowie]. Ruszyła ona 01.04.19 i potrwa do 07.04.19. Można w niej nabyć 32 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Fizjoterapia Funkcjonalna. Reedukacja oddechowa
Ebook Imbir - najstarszy środek przeciwbólowy świata
Ebook Jak zminimalizować ryzyko zawału serca. 12-tygodniowy program

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Głaskologia. Autorstwo Miłosz Brzeziński nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 249 stron.

Głaskologia

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Becoming. Moja historia, Michelle Obama , 520 stron
  2. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
  3. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
Czytaj podobne  #05.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Becoming. Moja historia
Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2
Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Kod nadzwyczajnego umysłu. Jest to nowy ebook autorstwa Vishen Lakhiani. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 312 stron.

Kod nadzwyczajnego umysłu
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Rok na Kwiatowej. Tom 5. Zapach bzu, Karolina Wilczyńska, 328 stron
  2. Anatomia Liverpoolu. Historia w dziesięciu meczach, Jonathan Wilson Scott Murray, 424 stron
  3. Pastores 82 (1) 2019, Zespół Redakcyjny, 200 stron

Ebook Rok na Kwiatowej. Tom 5. Zapach bzu
Ebook Anatomia Liverpoolu. Historia w dziesięciu meczach
Ebook Pastores 82 (1) 2019

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu