#01.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 01.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-01

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 01.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Obierz kurs na FRONTEND z kursami video! [37.00 zł]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #498: Promocja na ebooki Obierz kurs na FRONTEND z kursami video! [37.00 zł]. Ruszyła ona 25.06.19 i potrwa do 01.07.19. Można w niej nabyć 0 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9. Autorstwo Remigiusz Mróz nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 448 stron.

  Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9

  Czytaj podobne  #11.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Era supernowej, Cixin Liu, 488 stron
  2. Złota klatka, Camilla Läckberg, 400 stron
  3. Dzikie Dziecko Miłości, Aneta Jadowska, 528 stron

  Ebook Era supernowej
  Ebook Złota klatka
  Ebook Dzikie Dziecko Miłości

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Tablice informatyczne. Podstawy C++. Jest to nowy ebook autorstwa Radosław Sokół. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 6 stron.

  Tablice informatyczne. Podstawy C++
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Natalii 5, Olga Rudnicka, 560 stron
  2. Zostały tylko kamienie. Akcja “Wisła”: wygnanie i powroty, Krzysztof Potaczała, 336 stron
  3. Jak świt poranka. Znamię lwa. tom III E-BOOK, Francine Rivers, 602 stron

  Ebook Natalii 5
  Ebook Zostały tylko kamienie. Akcja "Wisła": wygnanie i powroty
  Ebook Jak świt poranka. Znamię lwa. tom III E-BOOK

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu