#02.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 02.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-02

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 02.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Jaki masz motyw, aby przesłuchać?[kryminały, thrillery, sensacja do -40%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #274: Promocja na ebooki Jaki masz motyw, aby przesłuchać?[kryminały, thrillery, sensacja do -40%]. Ruszyła ona 31.05.19 i potrwa do 06.06.19. Można w niej nabyć 109 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Fast Languages. Szybka nauka języków obcych. Autorstwo Mateusz Grzesiak nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 240 stron.

  Fast Languages. Szybka nauka języków obcych

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Sebastian Bergman (Część 6). Najwyższa sprawiedliwość, Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt, 460 stron
  2. Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie, Frédéric Martel, 640 stron
  3. Wy wszyscy moi Ja, Miłosz Brzeziński, 471 stron
  Czytaj podobne  #23.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebook Sebastian Bergman (Część 6). Najwyższa sprawiedliwość
  Ebook Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie
  Ebook Wy wszyscy moi Ja

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Paryż. Praktyczny poradnik. Prosto, szybko i tanio sam zorganizuj podróż. Jest to nowy ebook autorstwa Przemysław Zdanowicz. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 88 stron.

  Paryż. Praktyczny poradnik. Prosto, szybko i tanio sam zorganizuj podróż
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Rodzina jest najważniejsza, Dawn Barker, 456 stron
  2. Ella i jej sekret, Cath Howe, 1 stron
  3. Autoportret z blizną, Roman Frister, 508 stron

  Ebook Rodzina jest najważniejsza
  Ebook Ella i jej sekret
  Ebook Autoportret z blizną

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu