#02.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 02.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-02

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 02.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki VENTIGO [cała oferta -60%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #792: Promocja na ebooki VENTIGO [cała oferta -60%]. Ruszyła ona 29.07.19 i potrwa do 04.08.19. Można w niej nabyć 120 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Złota Maska
Ebook The Hound of the Baskervilles. Illustrated Edition
Ebook Tętniące serce

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Niebezpieczna gra. Autorstwo Emilia Wituszyńska nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 312 stron.

Niebezpieczna gra

Czytaj podobne  #27.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 352 stron
  2. Fast Languages. Szybka nauka języków obcych, Mateusz Grzesiak, 240 stron
  3. Kontra, Wojtek Miłoszewski, 302 stron

Ebook Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie
Ebook Fast Languages. Szybka nauka języków obcych
Ebook Kontra

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Wokół rządu w polskim i litewskim prawie konstytucyjnym. Jest to nowy ebook autorstwa Dariusz Górecki. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 278 stron.

Wokół rządu w polskim i litewskim prawie konstytucyjnym
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Potęga relacji w zarządzaniu, Edgar H. Schein, Peter H. Schein, 204 stron
  2. Marcel , Zofia Kubiec, 380 stron
  3. Wyć się chce, Beata Ostrowicka, 184 stron

Ebook Potęga relacji w zarządzaniu
Ebook Marcel
Ebook Wyć się chce

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #12.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu