#03.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 03.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-03

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 03.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Remigiusz Mróz [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #79: Remigiusz Mróz [do -45%]. Ruszyła ona 30.01.19 i potrwa do 05.02.19. Można w niej nabyć 27 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Głębia osobliwości. Parabellum. Tom 3
Ebook Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3
Ebook Zerwa. Seria z komisarzem Forstem. 5.

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie. Autorstwo Mark Manson nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 192 stron.

Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Python. Zacznij programować!, Rob Miles, 644 stron
  2. Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty, Robert C. Martin, 424 stron
  3. Matematyka finansowa. Podstawy teoretyczne, przykłady, zadania., Mieczysław Sobczyk, 358 stron
Czytaj podobne  #28.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Python. Zacznij programować!
Ebook Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty
Ebook Matematyka finansowa. Podstawy teoretyczne, przykłady, zadania.

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Koktajle. Naturalne źródło witalności. Jest to nowy ebook autorstwa Karolina Matoga. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 192 stron.

Koktajle. Naturalne źródło witalności
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Historia polskiej piłki nożnej, Opracowanie zbiorowe, 320 stron
  2. Wypracowania – Adam Mickiewicz “Pan Tadeusz”, praca zbiorowa, 17 stron
  3. Prezes, Wojciech Plutowski, 24 stron

Ebook Historia polskiej piłki nożnej
Ebook Wypracowania - Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz"
Ebook Prezes

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu