#03.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 03.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-03

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 03.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Poczuj Smak Słowa! [-55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #166: Poczuj Smak Słowa! [-55%]. Ruszyła ona 27.02.19 i potrwa do 05.03.19. Można w niej nabyć 44 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Trylogia Diny (Tom 3). Dziedzictwo Karny
Ebook Udręka życia. Jak ludzie radzą sobie z lękiem przed śmiercią
Ebook Seria o komisarzu Williamie Wistingu  (Tom 2). Felicia zaginęła

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II. Autorstwo David Allen nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 424 stron.

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II

Czytaj podobne  #17.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia, Kuba Wojewódzki, 488 stron
  2. Esencjalista, Greg McKeown, 288 stron
  3. Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem, Laura Vanderkam, 168 stron

Ebook Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia
Ebook Esencjalista
Ebook Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Programming Bitcoin. Learn How to Program Bitcoin from Scratch. Jest to nowy ebook autorstwa Jimmy Song. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 324 stron.

Programming Bitcoin. Learn How to Program Bitcoin from Scratch
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Jednostka, Ninni Holmqvist, Marlaine Delargy, 280 stron
  2. Prawda Owiana Kłamstwami, Anna Ziarkowska, 323 stron
  3. Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole, Adele Faber, Elaine Mazlish, 256 stron

Ebook Jednostka
Ebook Prawda Owiana Kłamstwami
Ebook Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu