#03.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 03.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-03

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 03.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Sięgnij po romanse! [do -55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1080: Promocja na ebooki Sięgnij po romanse! [do -55%]. Ruszyła ona 29.08.19 i potrwa do 04.09.19. Można w niej nabyć 78 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Słowo i miecz
Ebook Królowa i Uzdrowiciel
Ebook Dwa jabłka Adama

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Dirty. Dive Bar. Autorstwo Kylie Scott nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 304 stron.

Dirty. Dive Bar

Czytaj podobne  #05.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1, Jay Crownover, 368 stron
  2. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury, K.N.Haner, 304 stron
  3. Sapiens. Od zwierząt do bogów, Yuval Noah Harari, 544 stron

Ebook Dzikie pragnienie. Bracia Warner. Tom 1
Ebook Drwal. Miłość, która narodziła się z natury
Ebook Sapiens. Od zwierząt do bogów

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook JUTRO. Jest to nowy ebook autorstwa Guillaume Musso. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 400 stron.

JUTRO
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Asembler. Programowanie, Dawid Farbaniec, 216 stron
  2. Pięć toastów Hannigana, Anne Griffin, 360 stron
  3. Germinal, Émile Zola, 645 stron

Ebook Asembler. Programowanie
Ebook Pięć toastów Hannigana
Ebook Germinal

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu