#04.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 04.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-04

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 04.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Posłuchaj o tym, co dzieje się wokół. | Reportaż, esej, literatura faktu -20%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #85: Posłuchaj o tym, co dzieje się wokół. | Reportaż, esej, literatura faktu -20%. Ruszyła ona 01.02.19 i potrwa do 07.02.19. Można w niej nabyć 8 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Elegia dla bidoków
Ebook Projekt prawda
Ebook Tu mówi Polska. Reportaże z Pomorza

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Esencjalista. Autorstwo Greg McKeown nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 288 stron.

Esencjalista

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu, Jocko Willink, Leif Babin, 304 stron
  2. Algorytmy. Wydanie IV, Robert Sedgewick, Kevin Wayne, 952 stron
  3. Gdyby nasze ciało potrafiło mówić. Podręcznik użytkownika, Jacek Konieczny, James Hamblin, 432 stron
Czytaj podobne  #18.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu
Ebook Algorytmy. Wydanie IV
Ebook Gdyby nasze ciało potrafiło mówić. Podręcznik użytkownika

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Emocje w interakcjach współczesnego społeczeństwa polskiego. Jest to nowy ebook autorstwa Maja Sawicka. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 208 stron.

Emocje w interakcjach współczesnego społeczeństwa polskiego
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Domowe spa, Ewa Ressel, 64 stron
  2. Spóźniony owoc radiofonizacji, Dariusz Sośnicki, 63 stron
  3. Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy, Ken Blanchard, Marjorie Blanchard, D.W. Edington, 120 stron

Ebook Domowe spa
Ebook Spóźniony owoc radiofonizacji
Ebook Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu