#04.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 04.05.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-05-04

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 04.05.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Szukasz inspiracji na majówkę? ...z nami ją znajdziesz! [przewodniki od 1.90 zł]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #3: Promocja na ebooki Szukasz inspiracji na majówkę? …z nami ją znajdziesz! [przewodniki od 1.90 zł]. Ruszyła ona 29.04.19 i potrwa do 05.05.19. Można w niej nabyć 166 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Paryż. Travelbook. Wydanie 2
Ebook Malta. Travelbook. Wydanie 1
Ebook Tatry, Gorce, Pieniny, Orawa i Spisz. Travelbook. Wydanie 3

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9. Autorstwo Remigiusz Mróz nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 448 stron.

Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9

Czytaj podobne  #25.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Oczy uroczne, Marta Kisiel, 1 stron
  2. Korzystanie z usług Microsoft Office 365 Prowadzenie małej firmy w chmurze, Hill Brett, 396 stron
  3. Wy wszyscy moi Ja, Miłosz Brzeziński, 471 stron

Ebook Oczy uroczne
Ebook Korzystanie z usług Microsoft Office 365 Prowadzenie małej firmy w chmurze
Ebook Wy wszyscy moi Ja

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Kocia kawiarenka. Poppy i inne koty. Tom 1. Jest to nowy ebook autorstwa Katrina Charman. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 80 stron.

Kocia kawiarenka. Poppy i inne koty. Tom 1
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Czyściciel 5: Jesteś następny, Inger Gammelgaard Madsen, 18 stron
  2. Programy w labiryncie, István Kemény, 60 stron
  3. Włoskie incontro / italienische begegnungen, Isabella Degen, 61 stron

Ebook Czyściciel 5: Jesteś następny
Ebook Programy w labiryncie
Ebook Włoskie incontro / italienische begegnungen

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #22.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu