#05.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 05.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-05

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 05.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Pora zadbać o swoje zdrowie! [-55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #92: Pora zadbać o swoje zdrowie! [-55%]. Ruszyła ona 05.02.19 i potrwa do 11.02.19. Można w niej nabyć 27 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Klucz do podświadomości
Ebook DNA stresu. Metody służb specjalnych do walki ze stresem
Ebook Sztuka spania i wstawania

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: 15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?. Autorstwo Kevin Kruse nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 208 stron.

15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?

Czytaj podobne  #14.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Dunbar, Edward St. Aubyn, 189 stron
  2. Sztuka obsługi penisa, Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski, 360 stron
  3. Niewyjaśnione okoliczności, Richard Shepherd, 396 stron

Ebook Dunbar
Ebook Sztuka obsługi penisa
Ebook Niewyjaśnione okoliczności

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Publiczne formy wspierania opiekunów osób z niepełnosprawnościami. Jest to nowy ebook autorstwa Maciej Borski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 278 stron.

Publiczne formy wspierania opiekunów osób z niepełnosprawnościami
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. #BYĆ SOBĄ. Żyć tak, by niczego nie żałować, Joanna Janowicz we współpracy z Piotrem Strzyżewskim, 232 stron
  2. Wypracowania – Konstanty Ildefons Gałczyński “Wybór wierszy”, praca zbiorowa, 20 stron
  3. Atlas jeździectwa, Opracowanie Zbiorowe, 192 stron

Ebook #BYĆ SOBĄ. Żyć tak, by niczego nie żałować
Ebook Wypracowania - Konstanty Ildefons Gałczyński "Wybór wierszy"
Ebook Atlas jeździectwa

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #21.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu