#05.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 05.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-05

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 05.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja POSŁUCHAJ NIEZWYKŁYCH AUDIOBOOKÓW! [do -40%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #175: POSŁUCHAJ NIEZWYKŁYCH AUDIOBOOKÓW! [do -40%]. Ruszyła ona 01.03.19 i potrwa do 07.03.19. Można w niej nabyć 34 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Pieśń Lodu i Ognia. (I). Gra o tron
Ebook Rycerz Siedmiu Królestw
Ebook Miłość nad rozlewiskiem

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Sponsor. Tom 2. Autorstwo K.N. Haner nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 416 stron.

Sponsor. Tom 2

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Jak inwestować w nieruchomości? Kompendium inwestora, Damian Kleczewski, 413 stron
  2. Seria o komisarzu Williamie Wistingu (Tom 11.). Kod Kathariny, Jorn Lier Horst, 432 stron
  3. Naucz się uczyć, Sebastian Leitner, 297 stron
Czytaj podobne  #02.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Jak  inwestować w nieruchomości? Kompendium inwestora
Ebook Seria o komisarzu Williamie Wistingu  (Tom 11.). Kod Kathariny
Ebook Naucz się uczyć

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Skuteczny lider lean. Jak usprawniać firmy w Polsce i pomagać im więcej zarabiać. Jest to nowy ebook autorstwa Andrzej Krótki. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 192 stron.

Skuteczny lider lean. Jak usprawniać firmy w Polsce i pomagać im więcej zarabiać
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Zwrotnice dziejów. Alternatywne historie Polski, Andrzej Chwalba, Wojciech Harpula, 352 stron
  2. Pielęgniarki, Christie Watson, Ewa Borówka, 320 stron
  3. Podatki finanse przedsiębiorstwo, Bożena Ciupek, 174 stron

Ebook Zwrotnice dziejów. Alternatywne historie Polski
Ebook Pielęgniarki
Ebook Podatki  finanse  przedsiębiorstwo

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu