#05.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 05.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-05

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 05.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Kursowe NOWOŚCI! 38.00 zł

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #296: Promocja na ebooki Kursowe NOWOŚCI! 38.00 zł. Ruszyła ona 03.06.19 i potrwa do 09.06.19. Można w niej nabyć 0 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Czytaj podobne  #11.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Zrozumieć Feliksa. Autorstwo Zoltan Fördős nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 400 stron.

  Zrozumieć Feliksa

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Pilot ci tego nie powie, Patrick Smith, 432 stron
  2. Złota klatka, Camilla Läckberg, 400 stron
  3. Kociarz, Kristen Roupenian, 320 stron

  Ebook Pilot ci tego nie powie
  Ebook Złota klatka
  Ebook Kociarz

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Cię-mność. Jest to nowy ebook autorstwa Bogusław Kierc. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 96 stron.

  Cię-mność
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Język Kotlin na platformie Spring. Programowanie aplikacji internetowych, Miloš Vasić, 240 stron
  2. Owoc granatu (tom 3). Owoc granatu. Świat w płomieniach, Maria Paszyńska, 320 stron
  3. Miasto niebieskich tramwajów, Henryk Waniek, 124 stron

  Ebook Język Kotlin na platformie Spring. Programowanie aplikacji internetowych
  Ebook Owoc granatu (tom 3). Owoc granatu. Świat w płomieniach
  Ebook Miasto niebieskich tramwajów

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Czytaj podobne  #28.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu