#05.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 05.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-05

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 05.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Wsłuchaj się w odprężający audiobook... / do -35%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #803: Promocja na ebooki Wsłuchaj się w odprężający audiobook… / do -35%. Ruszyła ona 30.07.19 i potrwa do 05.08.19. Można w niej nabyć 16 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Wszystko, czego pragniemy
Ebook Gospoda pod Bocianem
Ebook Wirus

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Zranić marionetkę. Autorstwo Katarzyna Grochola nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 496 stron.

Zranić marionetkę

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury, K.N.Haner, 304 stron
  2. Złączeni honorem, Cora Reilly, 223 stron
  3. Czarnobyl. Instrukcje przetrwania, Kate Brown, 496 stron
Czytaj podobne  #20.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Drwal. Miłość, która narodziła się z natury
Ebook Złączeni honorem
Ebook Czarnobyl. Instrukcje przetrwania

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Francuska opowieść. Jest to nowy ebook autorstwa Krystyna Mirek. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 368 stron.

Francuska opowieść
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Infografika. Sztuka atrakcyjnego prezentowania treści, Małgorzata Zimniak-Rucińska, 176 stron
  2. Szczęki, Peter Benchley, 320 stron
  3. Islandia. #Travel&Style. Wydanie 1, Adam Kaczuba, Kinga Kaczuba, 360 stron

Ebook Infografika. Sztuka atrakcyjnego prezentowania treści
Ebook Szczęki
Ebook Islandia. #Travel&Style. Wydanie 1

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu