#06.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 06.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-06

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 06.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Zasłuchaj się z Audio Liber! [-45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #189: Zasłuchaj się z Audio Liber! [-45%]. Ruszyła ona 05.03.19 i potrwa do 11.03.19. Można w niej nabyć 0 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Naucz się uczyć. Autorstwo Sebastian Leitner nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 297 stron.

  Naucz się uczyć

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały, Joanna Faber, Julie King, 384 stron
  2. Milioner i bogini, Vi Keeland, Penelope Ward, 280 stron
  3. Kiedy nie ufać statystykom?, Janina Bąk, 82 stron
  Czytaj podobne  #18.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebook Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
  Ebook Milioner i bogini
  Ebook Kiedy nie ufać statystykom?

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Mastering Collaboration. Make Working Together Less Painful and More Productive. Jest to nowy ebook autorstwa Gretchen Anderson. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 228 stron.

  Mastering Collaboration. Make Working Together Less Painful and More Productive
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Prawdy i tajemnice, Sylwia Trojanowska, 328 stron
  2. Mistyka chrześcijańska. Trzynaście spotkań ze słynnym trapistą, Thomas Merton OCSO, 319 stron
  3. Takiego jutra nie było dziś, Iwona Polkowska, 256 stron

  Ebook Prawdy i tajemnice
  Ebook Mistyka chrześcijańska. Trzynaście spotkań ze słynnym trapistą
  Ebook Takiego jutra nie było dziś

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu