#07.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 07.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-07

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 07.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja FAKTY, O KTÓRYCH MUSISZ WIEDZIEĆ! [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #190: FAKTY, O KTÓRYCH MUSISZ WIEDZIEĆ! [do -45%]. Ruszyła ona 06.03.19 i potrwa do 12.03.19. Można w niej nabyć 113 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Testament Marii
Ebook Genialni. W pogoni za tajemnicą geniuszu
Ebook Filmowy Paryż. Czyli magia kina i miasta

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament. Autorstwo pod redakcją Macieja Dutko nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 800 stron.

Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #02.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II, David Allen, 424 stron
  2. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
  3. Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament, pod redakcją Macieja Dutko, 800 stron

Ebook Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II
Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2
Ebook Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Testy z biologii. Jest to nowy ebook autorstwa Dawid Pawlos. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 204 stron.

Testy z biologii
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Dokumentacja nadzoru pedagogicznego, Zofia Rudzińska, 23 stron
  2. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
  3. Dramaty o żołnierzach wyklętych, Mariusz Solecki, 38 stron

Ebook Dokumentacja nadzoru pedagogicznego
Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2
Ebook Dramaty o żołnierzach wyklętych

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #02.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu