#07.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 07.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-07

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 07.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Erik Bertrand Larssen [Ebooki i audiobooki -60%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #571: Promocja na ebooki Erik Bertrand Larssen [Ebooki i audiobooki -60%]. Ruszyła ona 04.07.19 i potrwa do 10.07.19. Można w niej nabyć 3 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Bez litości. Poznaj moc treningu mentalnego
Ebook Hell week. Siedem dni, które odmienią Twoje życie
Ebook Tu i teraz. Chwytaj chwilę. To wszystko, co masz

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Złączeni honorem. Autorstwo Cora Reilly nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 223 stron.

Złączeni honorem

Czytaj podobne  #25.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury, K.N.Haner, 304 stron
  2. Sebastian Bergman (Część 6). Najwyższa sprawiedliwość, Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt, 460 stron
  3. Jeszcze się kiedyś spotkamy, Magdalena Witkiewicz, 520 stron

Ebook Drwal. Miłość, która narodziła się z natury
Ebook Sebastian Bergman (Część 6). Najwyższa sprawiedliwość
Ebook Jeszcze się kiedyś spotkamy

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Powtórne narodziny Kacugoro. The Rebirth of Katsugor. Jest to nowy ebook autorstwa Llafcadio Hearn. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 41 stron.

Powtórne narodziny Kacugoro. The Rebirth of Katsugor
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Dwa jabłka Adama, Ewa Podsiadły-Natorska, 440 stron
  2. Buba. Sezon ogórkowy, Barbara Kosmowska, 232 stron
  3. Kubernetes. Tworzenie niezawodnych systemów rozproszonych, Kelsey Hightower, Brendan Burns, Joe Beda, 224 stron

Ebook Dwa jabłka Adama
Ebook Buba. Sezon ogórkowy
Ebook Kubernetes. Tworzenie niezawodnych systemów rozproszonych

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #16.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu