#07.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 07.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-07

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 07.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Wszechświat stoi otworem! [Kosmologia -60%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #875: Promocja na ebooki Wszechświat stoi otworem! [Kosmologia -60%]. Ruszyła ona 07.08.19 i potrwa do 13.08.19. Można w niej nabyć 13 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Filozofia kosmologii
Ebook Przekrój przez wszechświat
Ebook Kosmiczny projekt. Twórcze zdolności przyrody w porządkowaniu wszechświata

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Czterej jeźdźcy Apokalipsy. Autorstwo Harris, Dawkins, Dennett, Hitchens nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 176 stron.

Czterej jeźdźcy Apokalipsy

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Cykl z komisarzem Jooną Linną (#7). Łazarz, Lars Kepler, 432 stron
  2. Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe, Elżbieta Turlej, 230 stron
  3. LUDZIE. KRÓTKA HISTORIA O TYM, JAK SPIEPRZYLIŚMY WSZYSTKO, Tom Phillips, 320 stron
Czytaj podobne  #18.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Cykl z komisarzem Jooną Linną (#7). Łazarz
Ebook Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe
Ebook LUDZIE. KRÓTKA HISTORIA O TYM, JAK SPIEPRZYLIŚMY WSZYSTKO

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Poznaj Swifta, tworząc aplikacje. Profesjonalne projekty dla systemu iOS. Jest to nowy ebook autorstwa Emil Atanasov. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 312 stron.

Poznaj Swifta, tworząc aplikacje. Profesjonalne projekty dla systemu iOS
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Antagonizm społeczny w umysłach ludzi i kulturach świata, Joanna Różycka-Tran, 212 stron
  2. Dary bogów, Witold Jabłoński, 364 stron
  3. Serce na sprzedaż, Dominika Smoleń, 304 stron

Ebook Antagonizm społeczny w umysłach ludzi i kulturach świata
Ebook Dary bogów
Ebook Serce na sprzedaż

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu