#07.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 07.11.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-11-07

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 07.11.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Seria "Kim Jest Człowiek" [-55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1666: Promocja na ebooki Seria “Kim Jest Człowiek” [-55%]. Ruszyła ona 02.11.19 i potrwa do 08.11.19. Można w niej nabyć 7 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook W mroku uczonej niewiedzy
Ebook Kim jest człowiek?
Ebook Moje poszukiwania absolutów

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Algorytmy Data Science. Siedmiodniowy przewodnik. Wydanie II. Autorstwo David Natingga nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 208 stron.

Algorytmy Data Science. Siedmiodniowy przewodnik. Wydanie II

Czytaj podobne  #14.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Python. Instrukcje dla programisty, Eric Matthes, 640 stron
  2. Wybij się! , Gary Vaynerchuk , 113 stron
  3. Java. Kompendium programisty. Wydanie X, Herbert Schildt, 1152 stron

Ebook Python. Instrukcje dla programisty
Ebook Wybij się!
Ebook Java. Kompendium programisty. Wydanie X

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Much adoe about Nothing. Jest to nowy ebook autorstwa William Shakespeare. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 75 stron.

Much adoe about Nothing
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Panowie z Reigate. The Adventure of the Reigate Squire, Arthur Conan Doyle, 82 stron
  2. Produkcja przestrzeni żydowskiej w dawnej i współczesnej Polsce, Matyjaszek Konrad, 596 stron
  3. The Prince of India. Or Why Constantinople Fell, Lewis Wallace, 986 stron

Ebook Panowie z Reigate. The Adventure of the Reigate Squire
Ebook Produkcja przestrzeni żydowskiej w dawnej i współczesnej Polsce
Ebook The Prince of India. Or Why Constantinople Fell

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #04.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu