#08.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 08.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-08

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 08.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Ebooki i audiobooki Roberta Galbraitha [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #96: Ebooki i audiobooki Roberta Galbraitha [do -45%]. Ruszyła ona 06.02.19 i potrwa do 12.02.19. Można w niej nabyć 5 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Jedwabnik
Ebook Wołanie kukułki
Ebook Cormoran Strike prowadzi śledztwo (#4). Zabójcza biel

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Nawyk produktywności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać w życiu maksymalne efekty. Autorstwo Agnieszka Jarzębowska nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 176 stron.

Nawyk produktywności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać w życiu maksymalne efekty

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #03.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Algorytmy. Ilustrowany przewodnik, Aditya Bhargava, 256 stron
  2. Algorytmy. Ilustrowany przewodnik, Aditya Bhargava, 256 stron
  3. Czas przeszły, Lee Child, 448 stron

Ebook Algorytmy. Ilustrowany przewodnik
Ebook Algorytmy. Ilustrowany przewodnik
Ebook Czas przeszły

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Zarządzanie ludźmi w zespołach IT. Zabawne historie z życia menedżera. Jest to nowy ebook autorstwa Michael Lopp. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 296 stron.

Zarządzanie ludźmi w zespołach IT. Zabawne historie z życia menedżera
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Wypracowania – Roald Dahl “Charlie i fabryka czekolady”, praca zbiorowa, 20 stron
  2. Kotlin w akcji, Dmitry Jemerov, Svetlana Isakova, 352 stron
  3. Instrukcje VAT. 15 praktycznych procedur dla podatników, Praca zbiorowa, 98 stron

Ebook Wypracowania - Roald Dahl "Charlie i fabryka czekolady"
Ebook Kotlin w akcji
Ebook Instrukcje VAT. 15 praktycznych procedur dla podatników

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #13.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu