#08.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 08.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-08

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 08.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja TOP50 - WYDAWNICTWO MARGINESY [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #188: TOP50 – WYDAWNICTWO MARGINESY [do -45%]. Ruszyła ona 05.03.19 i potrwa do 11.03.19. Można w niej nabyć 50 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Shantaram
Ebook Szpadel
Ebook Szklany klosz

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Zdrowie na własne życzenie. Tom 3. Autorstwo Józef Słonecki nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 250 stron.

Zdrowie na własne życzenie. Tom 3

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #04.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1, Jakub Szamałek, 448 stron
  2. Dni bez końca, Sebastian Barry, 288 stron
  3. Europa w zimie, Dave Hutchinson, 376 stron

Ebook Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1
Ebook Dni bez końca
Ebook Europa w zimie

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał. Jest to nowy ebook autorstwa Brian Tracy, Christina Stein. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 192 stron.

Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. W kim zakochał się Księżyc, Julita Pasikowska, 62 stron
  2. Bez powrotu. Życie i śmierć na K2, Graham Bowley, 296 stron
  3. Pozłacane wilki, Roshani Chokshi, 340 stron

Ebook W kim zakochał się Księżyc
Ebook Bez powrotu. Życie i śmierć na K2
Ebook Pozłacane wilki

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu