#08.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 08.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-08

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 08.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Zgłębiaj historię [Ebooki do -45% taniej]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #850: Promocja na ebooki Zgłębiaj historię [Ebooki do -45% taniej]. Ruszyła ona 05.08.19 i potrwa do 11.08.19. Można w niej nabyć 37 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Polakom i psom wstęp wzbroniony. Niemiecka okupacja w Kraju Warty
Ebook Kroniki wielkiego dziesięciolecia (#3). Upadek
Ebook Zamach

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Wymarzony mężczyzna. Autorstwo Kristen Ashley nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 576 stron.

Wymarzony mężczyzna

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #07.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe, Elżbieta Turlej, 230 stron
  2. Zbuntowane serce, Penelope Ward, Vi Keeland, 272 stron
  3. Pilot ci tego nie powie, Patrick Smith, 432 stron

Ebook Biblioteka Newsweeka. Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe
Ebook Zbuntowane serce
Ebook Pilot ci tego nie powie

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę. Jest to nowy ebook autorstwa Urszula Wiejak. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 176 stron.

Programowanie dla najmłodszych. W ruchu, z tabletem, przez zabawę
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Zobaczyć gdzie indziej, Danuta Noszczyńska, 472 stron
  2. Zniknięcie Annie Thorne, C.J. Tudor, 416 stron
  3. Odessa i ukraińska Besarabia. Travelbook. Wydanie 1, Mateusz Olszowy, 160 stron

Ebook Zobaczyć gdzie indziej
Ebook Zniknięcie Annie Thorne
Ebook Odessa i ukraińska Besarabia. Travelbook. Wydanie 1

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #21.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu