#08.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 08.11.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-11-08

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 08.11.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja -30% na ebooka Może (morze) wróci. Do końca dnia (08.11.2019) za 31,92 zł

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1726: -30% na ebooka Może (morze) wróci. Do końca dnia (08.11.2019) za 31,92 zł. Ruszyła ona 08.11.19 i potrwa do 08.11.19. Można w niej nabyć 1 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Może (morze) wróci

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych. Autorstwo Christel Petitcollin nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 232 stron.

Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Zgryźliwe wiadomości, Vi Keeland, Penelope Ward, 304 stron
  2. Rysunkowy chłopak, K.N. Haner, 352 stron
  3. Płytki drukowane (PCB). Nauka i projekty od podstaw, Shawn Wallace, 80 stron
Czytaj podobne  #03.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Zgryźliwe wiadomości
Ebook Rysunkowy chłopak
Ebook Płytki drukowane (PCB). Nauka i projekty od podstaw

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Wisdoms Daughter. The Life and Love Story of She-Who-Must-Be-Obeyed. Jest to nowy ebook autorstwa H. Rider Haggard. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 356 stron.

Wisdoms Daughter. The Life and Love Story of She-Who-Must-Be-Obeyed
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Pan Przypadek i cykliści, Jacek Getner, 240 stron
  2. Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, Christel Petitcollin, 232 stron
  3. Szafa emisariusza Jana Karskiego i inne reportaże historyczne, Stanisław Jankowski, 322 stron

Ebook Pan Przypadek i cykliści
Ebook Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Ebook Szafa emisariusza Jana Karskiego i inne reportaże historyczne

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu