#08.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 08.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-08

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 08.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Zdążyć na Gwiazdkę! [ 2za1 ]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1993: Promocja na ebooki Zdążyć na Gwiazdkę! [ 2za1 ]. Ruszyła ona 09.12.19 i potrwa do 11.12.19. Można w niej nabyć 0 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Przebij się!. Autorstwo Gary Vaynerchuk nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 284 stron.

  Przebij się!

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  Czytaj podobne  #09.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Wybij się! , Gary Vaynerchuk , 113 stron
  2. Kreatywność i nienawiść. Twórz jak ludzie sukcesu, Dan Norris, 112 stron
  3. Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++ (komplet), Jerzy Grębosz, 1696 stron

  Ebook Wybij się!
  Ebook Kreatywność i nienawiść. Twórz jak ludzie sukcesu
  Ebook Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++ (komplet)

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Drzewo wisielców. Jest to nowy ebook autorstwa Piotr Jakub Karcz. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 155 stron.

  Drzewo wisielców
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. The Companions of Jehu, Alexandre Dumas, 634 stron
  2. Mistrz sprzedaży. Wydanie 4 rozszerzone i uaktualnione, Arkadiusz Bednarski, 376 stron
  3. Rod of the Lone Patrol, H.A. Cody, 241 stron

  Ebook The Companions of Jehu
  Ebook Mistrz sprzedaży. Wydanie 4 rozszerzone i uaktualnione
  Ebook Rod of the Lone Patrol

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu