#09.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 09.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-09

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 09.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja POWIEŚCI, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ! [do -50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #105: POWIEŚCI, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ! [do -50%]. Ruszyła ona 09.02.19 i potrwa do 15.02.19. Można w niej nabyć 12 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Oblubienica morza
Ebook Recepta na miłość
Ebook Bogini niewiary. Ateiści, którzy klęczą i się modlą

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Czas przeszły. Autorstwo Lee Child nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 448 stron.

Czas przeszły

Czytaj podobne  #11.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Algorytmy. Ilustrowany przewodnik, Aditya Bhargava, 256 stron
  2. Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem, Laura Vanderkam, 168 stron
  3. O psie, który wrócił do domu, W. Bruce Cameron, 392 stron

Ebook Algorytmy. Ilustrowany przewodnik
Ebook Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem
Ebook O psie, który wrócił do domu

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Anioły i demony na Bukowinie. Rowerem na pograniczu kultur. Jest to nowy ebook autorstwa Andrzej Paradysz. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 384 stron.

Anioły i demony na Bukowinie. Rowerem na pograniczu kultur
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Wypracowania – A. Conan Doyle “Pies Baskerville’ów”, praca zbiorowa, 19 stron
  2. Wielki atlas łowiectwa, Opracowanie Zbiorowe, 448 stron
  3. Rune. Podróż pierwszej tajemnicy, Rafał Bauer, 168 stron

Ebook Wypracowania - A. Conan Doyle "Pies Baskerville"ów"
Ebook Wielki atlas łowiectwa
Ebook Rune. Podróż pierwszej tajemnicy

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #16.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu