#09.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 09.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-09

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 09.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja ACHAJA [-20%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #199: ACHAJA [-20%]. Ruszyła ona 08.03.19 i potrwa do 14.03.19. Można w niej nabyć 0 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Sponsor. Tom 1. Autorstwo K.N. Haner nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 512 stron.

  Sponsor. Tom 1

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Ogień i krew. Część 2, George R.R. Martin, 518 stron
  2. Sponsor. Tom 2, K.N. Haner, 416 stron
  3. Głosy. Co się zdarzyło na wyspie Jersey, Dionisios Sturis, Ewa Winnicka, 224 stron
  Czytaj podobne  #01.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebook Ogień i krew. Część 2
  Ebook Sponsor. Tom 2
  Ebook Głosy. Co się zdarzyło na wyspie Jersey

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Serverless na platformie Azure. Jest to nowy ebook autorstwa Zbigniew Fryźlewicz, Dariusz Parzygnat, Łukasz Przerada. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 256 stron.

  Serverless na platformie Azure
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Blockchain. Zaawansowane zastosowania łańcucha bloków. Wydanie II, Imran Bashir, 536 stron
  2. Lepsze jutro (Tom 1). Słońce za horyzontem, Magdalena Kołosowska, 320 stron
  3. Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia, Marina Abramović, 432 stron

  Ebook Blockchain. Zaawansowane zastosowania łańcucha bloków. Wydanie II
  Ebook Lepsze jutro (Tom 1). Słońce za horyzontem
  Ebook Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu