#09.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 09.05.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-05-09

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 09.05.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki REMIGIUSZ MRÓZ - NOWA SERIA! [PRZEDSPRZEDAŻ]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #97: Promocja na ebooki REMIGIUSZ MRÓZ – NOWA SERIA! [PRZEDSPRZEDAŻ]. Ruszyła ona 08.05.19 i potrwa do 14.05.19. Można w niej nabyć 2 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Becoming. Moja historia. Autorstwo Michelle Obama nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 520 stron.

  Becoming. Moja historia

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Pacjentka, Alex Michaelides, 295 stron
  2. Krew świętego, Sebastien de Castell, 552 stron
  3. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron
  Czytaj podobne  #15.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebook Pacjentka
  Ebook Krew świętego
  Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Człowiek, który był Czwartkiem. Jest to nowy ebook autorstwa Gilbert Keith Chesterton. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 204 stron.

  Człowiek, który był Czwartkiem
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Bornholm. Travelbook. Wydanie 3, Peter Zralek, Magdalena Bodnari, 152 stron
  2. Koniec dzieciństwa, Arthur C. Clarke, 272 stron
  3. D3 for the Impatient. Interactive Graphics for Programmers and Scientists, Philipp K. Janert, 256 stron

  Ebook Bornholm. Travelbook. Wydanie 3
  Ebook Koniec dzieciństwa
  Ebook D3 for the Impatient. Interactive Graphics for Programmers and Scientists

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu