#09.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 09.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-09

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 09.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki PSYCHOSKOK [poradniki do -55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #340: Promocja na ebooki PSYCHOSKOK [poradniki do -55%]. Ruszyła ona 07.06.19 i potrwa do 13.06.19. Można w niej nabyć 63 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Żyć szczęśliwie, czyli jak kreować swoją przyszłość
Ebook Łowca Pomysłów
Ebook Antynadwaga

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Ekonomia światowego systemu handlu. WTO: Zasady i mechanizmy negocjacji, wyd. 2 zmienione i uzupełnione. Autorstwo Bernard Hoekman, Michał Maciej Kostecki nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 772 stron.

Ekonomia światowego systemu handlu. WTO: Zasady i mechanizmy negocjacji, wyd. 2 zmienione i uzupełnione

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Wy wszyscy moi Ja, Miłosz Brzeziński, 471 stron
  2. W kajdankach miłości. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 432 stron
  3. Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie, Dan Ariely, 348 stron
Czytaj podobne  #03.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Wy wszyscy moi Ja
Ebook W kajdankach miłości. Życiowi bohaterowie
Ebook Szczera prawda o nieuczciwości. Jak okłamujemy wszystkich, a zwłaszcza samych siebie

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Bóg, Biblia, Mesjasz. Jest to nowy ebook autorstwa ks. prof. Waldemar Chrostowski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 608 stron.

Bóg, Biblia, Mesjasz
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Mindfulness w 10 minut. 71 prostych nawyków, które pomogą Ci żyć tu i teraz, S.J. Scott, Barrie Davenport, 240 stron
  2. City 3. Antologia polskich opowiadań grozy, Praca zbiorowa, 236 stron
  3. Energia Gigawat nr 3/2019, Sylwester Wolak, 44 stron

Ebook Mindfulness w 10 minut.  71 prostych nawyków, które pomogą Ci żyć tu i teraz
Ebook City 3. Antologia polskich opowiadań grozy
Ebook Energia Gigawat nr 3/2019

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu