#09.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 09.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-09

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 09.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Wydawnictwo Naukowe KATEDRA [-50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #595: Promocja na ebooki Wydawnictwo Naukowe KATEDRA [-50%]. Ruszyła ona 07.07.19 i potrwa do 13.07.19. Można w niej nabyć 39 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Mała przestrzeń, duży komfort
Ebook Siła strachu. Wpływ Apokalipsy i lęków zimnowojennych na wybrane nurty kultury popularnej
Ebook Subkultura hipsterów. Od nowoczesnej etyki do ponowoczesnej estetyki

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie. Autorstwo K. Bromberg nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 352 stron.

Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie

Czytaj podobne  #03.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Likwidatorzy Czarnobyla, Paweł Sekuła, 264 stron
  2. Fast Languages. Szybka nauka języków obcych, Mateusz Grzesiak, 240 stron
  3. Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, Christel Petitcollin, 232 stron

Ebook Likwidatorzy Czarnobyla
Ebook Fast Languages. Szybka nauka języków obcych
Ebook Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Symmachia cesarstwa rzymskiego z Bogiem chrześcijan (IV-VI wiek). T. 1. “Niezwykła przemiana” – narodziny nowej epoki. Jest to nowy ebook autorstwa Sławomir Bralewski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 324 stron.

Symmachia cesarstwa rzymskiego z Bogiem chrześcijan (IV-VI wiek). T. 1. "Niezwykła przemiana" - narodziny nowej epoki
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Dopóki żyję, Terri Blackstock, 320 stron
  2. Magia w kolorze lilaróż, Grzegorz Kasdepke, 48 stron
  3. Tablice informatyczne. React, Marcin Felczerek, 6 stron

Ebook Dopóki żyję
Ebook Magia w kolorze lilaróż
Ebook Tablice informatyczne. React

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #16.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu