#09.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 09.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-09

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 09.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Tydzień z PWN! Informatyka -35%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #851: Promocja na ebooki Tydzień z PWN! Informatyka -35%. Ruszyła ona 05.08.19 i potrwa do 11.08.19. Można w niej nabyć 99 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Windows 10. Programowanie uniwersalnych aplikacji mobilnych
Ebook Text Mining: metody, narzędzia i zastosowania. Wykorzystanie SAS Text Analytics
Ebook Kurs księgowości komputerowej. Sage Symfonia?  2015

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Róża, a co chcesz wiedzieć? Komiks edukacyjny o technologiach dla dzieci. Autorstwo Artur Kurasiński,Nikola Kucharska,Radosław Kulesza,Sebastian Langa,Dawid Leśniakiewicz,Piotr Pełka, Giganci Programowania nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 136 stron.

Róża, a co chcesz wiedzieć? Komiks edukacyjny o technologiach dla dzieci

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #18.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Złota klatka, Camilla Läckberg, 400 stron
  2. Zranić marionetkę, Katarzyna Grochola, 496 stron
  3. Jeszcze się kiedyś spotkamy, Magdalena Witkiewicz, 520 stron

Ebook Złota klatka
Ebook Zranić marionetkę
Ebook Jeszcze się kiedyś spotkamy

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Wokół rządu w polskim i litewskim prawie konstytucyjnym. Jest to nowy ebook autorstwa Dariusz Górecki. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 278 stron.

Wokół rządu w polskim i litewskim prawie konstytucyjnym
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Umowa stoi. Tajemnice piłkarskich kontraktów i wielomilionowych transferów w Premier League, Daniel Geey, 384 stron
  2. Anegdoty rosyjskie część 1, Praca zbiorowa, 160 stron
  3. Francuski dla początkujących i średniozaawansowanych (A1-B1), Praca zbiorowa, 575 stron

Ebook Umowa stoi. Tajemnice piłkarskich kontraktów i wielomilionowych transferów w Premier League
Ebook Anegdoty rosyjskie część 1
Ebook Francuski dla początkujących i średniozaawansowanych (A1-B1)

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #14.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu