#09.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 09.11.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-11-09

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 09.11.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki W POSZUKIWANIU IDEI XXI WIEKU

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1729: Promocja na ebooki W POSZUKIWANIU IDEI XXI WIEKU. Ruszyła ona 09.11.19 i potrwa do 15.11.19. Można w niej nabyć 5 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Rozprzestrzenialne media. Jak powstają wartości i znaczenia w usieciowionej kulturze
Ebook Bóg. Błędna hipoteza. Jak nauka wykazuje, że Bóg nie istnieje
Ebook Ateizm. Co każdy powinien wiedzieć - w tłumaczeniu Tomasza Sieczkowskiego

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Czytaj podobne  #08.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: What the F. Co przeklinanie mówi o naszym języku, umyśle i nas samych. Autorstwo Benjamin K. Bergen nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 416 stron.

What the F. Co przeklinanie mówi o naszym języku, umyśle i nas samych

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Opowiadania bizarne, Olga Tokarczuk, 256 stron
  2. Zgryźliwe wiadomości, Vi Keeland, Penelope Ward, 304 stron
  3. Algorytmy. Ilustrowany przewodnik, Aditya Bhargava, 256 stron

Ebook Opowiadania bizarne
Ebook Zgryźliwe wiadomości
Ebook Algorytmy. Ilustrowany przewodnik

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook The Ostrekoff Jewels. Jest to nowy ebook autorstwa E. Phillips Oppenheim. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 303 stron.

The Ostrekoff Jewels
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. The Last Miracle, M.P. Shiel, 238 stron
  2. Anna Jagiellonka. Zmierzch Jagiellonów, Magdalena Niedźwiedzka, 400 stron
  3. The Freaks of Mayfair, E.F. Benson, 129 stron

Ebook The Last Miracle
Ebook Anna Jagiellonka. Zmierzch Jagiellonów
Ebook The Freaks of Mayfair

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Czytaj podobne  #01.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu