#10.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 10.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-10

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 10.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Wydawnictwo KOBIECE [do -50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #100: Wydawnictwo KOBIECE [do -50%]. Ruszyła ona 07.02.19 i potrwa do 13.02.19. Można w niej nabyć 34 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Srebrny łabędź
Ebook Po prostu Marta
Ebook Wyszczekana miłość

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym. Autorstwo Daniel Kahneman nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 672 stron.

Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Cormoran Strike prowadzi śledztwo (#4). Zabójcza biel, Robert Galbraith, 656 stron
  2. Mózg. Podręcznik użytkownika, Marco Magrini, 312 stron
  3. Niewyjaśnione okoliczności, Richard Shepherd, 396 stron
Czytaj podobne  #08.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Cormoran Strike prowadzi śledztwo (#4). Zabójcza biel
Ebook Mózg. Podręcznik użytkownika
Ebook Niewyjaśnione okoliczności

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Mazury. Najpiękniejsze zakątki. Jest to nowy ebook autorstwa Jaskulski Marcin. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 128 stron.

Mazury. Najpiękniejsze zakątki
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Morderczyni, Sarah A. Denzil, 340 stron
  2. Prawa i obowiązki dzieci, Julian Kazimierz Auleytner, Katarzyna Głąbicka-Auleytner, 78 stron
  3. Kompendium wiedzy o logistyce, Elżbieta Gołembska, 352 stron

Ebook Morderczyni
Ebook Prawa i obowiązki dzieci
Ebook Kompendium wiedzy o logistyce

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu