#10.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 10.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-10

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 10.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja TOP50 - WYDAWNICTWO MARGINESY [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #188: TOP50 – WYDAWNICTWO MARGINESY [do -45%]. Ruszyła ona 05.03.19 i potrwa do 11.03.19. Można w niej nabyć 50 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Cmentarz tajemnic
Ebook Szadź
Ebook W dół

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Dni bez końca. Autorstwo Sebastian Barry nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 288 stron.

Dni bez końca

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #28.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
  2. Milioner i bogini, Vi Keeland, Penelope Ward, 280 stron
  3. Cisza białego miasta, Eva Garcia Saenz de Urturi, 576 stron

Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2
Ebook Milioner i bogini
Ebook Cisza białego miasta

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Przeciw PRL. Szkice z dziejów opozycji demokratycznej. Jest to nowy ebook autorstwa Jan Olaszek. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 248 stron.

Przeciw PRL. Szkice z dziejów opozycji demokratycznej
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Storytelling danych. Poradnik wizualizacji danych dla profesjonalistów, Cole Nussbaumer Knaflic, 272 stron
  2. Zdrowe przekąski. 70 autorskich przepisów, Monika Mrozowska, 126 stron
  3. Odyssey One. Tom 7. W cieniu zagłady, Evan Currie, 263 stron

Ebook Storytelling danych. Poradnik wizualizacji danych dla profesjonalistów
Ebook Zdrowe przekąski. 70 autorskich przepisów
Ebook Odyssey One. Tom 7. W cieniu zagłady

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu