#10.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 10.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-10

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 10.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Czas na backend!

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1135: Promocja na ebooki Czas na backend! . Ruszyła ona 05.09.19 i potrwa do 12.09.19. Można w niej nabyć 53 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Niesamowite przygody Kavaliera i Claya. Autorstwo Michael Chabon nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 692 stron.

  Niesamowite przygody Kavaliera i Claya

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  Czytaj podobne  #31.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo, Brian Tracy, 320 stron
  2. Daddy Cool, Penelope Ward, 280 stron
  3. Kolejne 365 dni, Blanka Lipińska, 448 stron

  Ebook Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo
  Ebook Daddy Cool
  Ebook Kolejne 365 dni

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby’ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom Classic CC. Jest to nowy ebook autorstwa Scott Kelby. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 464 stron.

  Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby"ego. Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom Classic CC
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Eliksir przygód, Beata Ostrowicka, 240 stron
  2. Recepta na młodość, Michel Montignac, 207 stron
  3. Labîme, Charles Dickens, Wilkie Collins, 185 stron

  Ebook Eliksir przygód
  Ebook Recepta na młodość
  Ebook Labîme

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Czytaj podobne  #25.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu