#11.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 11.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-11

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 11.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Ebooki i Audiobooki - dla młodzieży!

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #317: Promocja na ebooki Ebooki i Audiobooki – dla młodzieży! . Ruszyła ona 05.06.19 i potrwa do 11.06.19. Można w niej nabyć 101 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Zawsze stanę przy tobie
Ebook Agent. Zakładniczka
Ebook Igrzyska śmierci (tom 1). Igrzyska śmierci

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Wyspa Camino. Autorstwo John Grisham nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 368 stron.

Wyspa Camino

Czytaj podobne  #09.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Duchowni o duchownych, Artur Nowak, 200 stron
  2. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron
  3. Fast Languages. Szybka nauka języków obcych, Mateusz Grzesiak, 240 stron

Ebook Duchowni o duchownych
Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji
Ebook Fast Languages. Szybka nauka języków obcych

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Borelioza i koinfekcje. Jest to nowy ebook autorstwa Richard I. Horowitz. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 552 stron.

Borelioza i koinfekcje
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Kocia kawiarenka. Poppy i inne koty. Tom 1, Katrina Charman, 80 stron
  2. W krainie siedmiu słońc , Wojciech Obremski, 98 stron
  3. Kwiaty dla Algernona, Daniel Keyes, 288 stron

Ebook Kocia kawiarenka. Poppy i inne koty. Tom 1
Ebook W krainie siedmiu słońc
Ebook Kwiaty dla Algernona

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #08.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu