#11.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 11.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-11

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 11.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Herbjørg Wassmo [-60%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #634: Promocja na ebooki Herbjørg Wassmo [-60%]. Ruszyła ona 11.07.19 i potrwa do 17.07.19. Można w niej nabyć 5 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Stulecie
Ebook Trylogia Diny (Tom 2). Syn szczęścia
Ebook Trylogia Diny (Tom 3). Dziedzictwo Karny

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Paragraf 22. Autorstwo Joseph Heller nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 480 stron.

Paragraf 22

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Wada, Robert Małecki, 536 stron
  2. Wyspa Camino, John Grisham, 368 stron
  3. Shitshow!. Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje, Charlie LeDuff, 272 stron
Czytaj podobne  #26.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Wada
Ebook Wyspa Camino
Ebook Shitshow!. Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Nasze jutro. Jest to nowy ebook autorstwa Daria Skiba. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 360 stron.

Nasze jutro
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. C++. Struktury danych i algorytmy, Wisnu Anggoro, 264 stron
  2. Dwa jabłka Adama, Ewa Podsiadły-Natorska, 440 stron
  3. Psy z piekła rodem. odwiedziny w raju, Joanna Sędzikowska, 352 stron

Ebook C++. Struktury danych i algorytmy
Ebook Dwa jabłka Adama
Ebook Psy z piekła rodem. odwiedziny w raju

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu