#11.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 11.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-11

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 11.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki ANETA JADOWSKA [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #881: Promocja na ebooki ANETA JADOWSKA [do -45%]. Ruszyła ona 08.08.19 i potrwa do 14.08.19. Można w niej nabyć 9 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Akuszer Bogów
Ebook Diabelski Młyn
Ebook Dynia i jemioła. Nietypowe historie świąteczne

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Harry Hole (#12). Nóż. Autorstwo Jo Nesb nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 464 stron.

Harry Hole (#12). Nóż

Czytaj podobne  #10.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 352 stron
  2. Likwidatorzy Czarnobyla, Paweł Sekuła, 264 stron
  3. Leonardo da Vinci, Walter Isaacson, 630 stron

Ebook Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie
Ebook Likwidatorzy Czarnobyla
Ebook Leonardo da Vinci

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Halina. Dziś już nie ma takich kobiet. Jest to nowy ebook autorstwa Anna Kamińska. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 472 stron.

Halina. Dziś już nie ma takich kobiet
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Maroko. Kraina Gnawy, Anna Korzeniowska, 202 stron
  2. Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła, Nikki Meredith, 360 stron
  3. Czwarta prawda, Anna Singh, 530 stron

Ebook Maroko. Kraina Gnawy
Ebook Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła
Ebook Czwarta prawda

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #07.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu