#11.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 11.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-11

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 11.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Clive Staples Lewis [-40%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1150: Promocja na ebooki Clive Staples Lewis [-40%]. Ruszyła ona 07.09.19 i potrwa do 13.09.19. Można w niej nabyć 12 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Cztery miłości
Ebook Opowieści z Narnii (Tom 5). Opowieści z Narnii. Koń i jego chłopiec
Ebook Opowieści z Narnii (Tom 7). Opowieści z Narnii. Ostatnia bitwa

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Ta, która musi umrzeć. Autorstwo David Lagercrantz nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 400 stron.

Ta, która musi umrzeć

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Wakacje z duchami, Adam Bahdaj, 272 stron
  2. Grzechy Sevina, Penelope Ward, 304 stron
  3. Dirty. Dive Bar, Kylie Scott, 304 stron
Czytaj podobne  #06.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Wakacje z duchami
Ebook Grzechy Sevina
Ebook Dirty. Dive Bar

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Imperium grzechu. Jest to nowy ebook autorstwa Meghan March. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 224 stron.

Imperium grzechu
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Jagodowe niebo, Katarzyna Ziemnicka, 152 stron
  2. Jak naprawić sprzęt elektroniczny. Poradnik dla nieelektronika. Wydanie II, Michael Jay Geier, 416 stron
  3. Magia myślenia na wielką skalę, David Schwartz, 278 stron

Ebook Jagodowe niebo
Ebook Jak naprawić sprzęt elektroniczny. Poradnik dla nieelektronika. Wydanie II
Ebook Magia myślenia na wielką skalę

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu