#11.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 11.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-11

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 11.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Literatura faktu i biografie [Wydawnictwo Marginesy]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1998: Promocja na ebooki Literatura faktu i biografie [Wydawnictwo Marginesy]. Ruszyła ona 08.12.19 i potrwa do 14.12.19. Można w niej nabyć 46 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Serce i pazur
Ebook O ziołach i zwierzętach
Ebook Wanda Chotomska Nie mam nic do ukrycia

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Przygoda z elektroniką. Autorstwo Paweł Borkowski nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 504 stron.

Przygoda z elektroniką

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Python. Wprowadzenie. Wydanie IV, Mark Lutz, 1184 stron
  2. Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1, Jakub Szamałek, 448 stron
  3. Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II, Steve Krug, 216 stron
Czytaj podobne  #24.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Python. Wprowadzenie. Wydanie IV
Ebook Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1
Ebook Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Chrześcijanin, uczeń czy niewolnik? . Jest to nowy ebook autorstwa Torben Sondergaard . Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 124 stron.

Chrześcijanin, uczeń czy niewolnik?
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Samotność solisty. Wspinaczka w stylu free solo, Alex Honnold, David Roberts, 352 stron
  2. Myśli nieupaństwowione, Magda Awoszko, 132 stron
  3. Oddam żonę w dobre ręce, Anna Onichimowska, 240 stron

Ebook Samotność solisty. Wspinaczka w stylu free solo
Ebook Myśli nieupaństwowione
Ebook Oddam żonę w dobre ręce

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu