#11.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 11.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-11

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 11.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Literatura faktu i biografie [Wydawnictwo Marginesy]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1998: Promocja na ebooki Literatura faktu i biografie [Wydawnictwo Marginesy]. Ruszyła ona 08.12.19 i potrwa do 14.12.19. Można w niej nabyć 46 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Serce i pazur
Ebook O ziołach i zwierzętach
Ebook Wanda Chotomska Nie mam nic do ukrycia

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Przygoda z elektroniką. Autorstwo Paweł Borkowski nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 504 stron.

Przygoda z elektroniką

Czytaj podobne  #24.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Python. Wprowadzenie. Wydanie IV, Mark Lutz, 1184 stron
  2. Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1, Jakub Szamałek, 448 stron
  3. Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II, Steve Krug, 216 stron

Ebook Python. Wprowadzenie. Wydanie IV
Ebook Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz. Tom 1
Ebook Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Chrześcijanin, uczeń czy niewolnik? . Jest to nowy ebook autorstwa Torben Sondergaard . Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 124 stron.

Chrześcijanin, uczeń czy niewolnik?
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Samotność solisty. Wspinaczka w stylu free solo, Alex Honnold, David Roberts, 352 stron
  2. Myśli nieupaństwowione, Magda Awoszko, 132 stron
  3. Oddam żonę w dobre ręce, Anna Onichimowska, 240 stron

Ebook Samotność solisty. Wspinaczka w stylu free solo
Ebook Myśli nieupaństwowione
Ebook Oddam żonę w dobre ręce

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #12.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu