#12.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 12.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-12

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 12.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Seria Nauka i Religia [-55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #208: Seria Nauka i Religia [-55%]. Ruszyła ona 10.03.19 i potrwa do 16.03.19. Można w niej nabyć 12 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Dylematy ewolucji
Ebook Stworzenie. Od nicości do teraźniejszości
Ebook Ewolucja i stworzenie

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Mroczna miłość. Mroczne światło. Tom 1. Autorstwo T.M. Frazier nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 344 stron.

Mroczna miłość. Mroczne światło. Tom 1

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #23.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Biznes czyli sztuka budowania relacji, Miłosz Brzeziński, 158 stron
  2. Żeglarze nocy i inne opowiadania, George R.R. Martin, 344 stron
  3. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron

Ebook Biznes czyli sztuka budowania relacji
Ebook Żeglarze nocy i inne opowiadania
Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Muza Koszmarów. Strange the Dreamer. Tom 2. Jest to nowy ebook autorstwa Laini Taylor. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 512 stron.

Muza Koszmarów. Strange the Dreamer. Tom 2
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Niemiecki antysemityzm od utopii do nauki, Mariusz Kopczyński, 250 stron
  2. Trzynasty dzień tygodnia, Ryszard Ćwirlej, 480 stron
  3. Język angielski Słownictwo Tematyczny zbiór ćwiczeń 2, Maciej Matasek, 292 stron

Ebook Niemiecki antysemityzm od utopii do nauki
Ebook Trzynasty dzień tygodnia
Ebook Język angielski Słownictwo Tematyczny zbiór ćwiczeń 2

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu